La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 547 Culés

5

Tebas: Po powrocie mecze La Ligi będą rozgrywane codziennie.

▶Movistar+

konto usunięte

1

@AmigoBlancos W imię kasy - zajechać piłkarzy!!!!! Ave Tebas!!!

konto usunięte

27

@TheNekro94 przecież to chodzi o fakt, że kolejki będą rozciągnięte pewnie na 4 dni. Co za tym idzie mecze będą codziennie, ale dana drużyna będzie grać co 3-4 dni...

konto usunięte

1

@mateuszdabski Tego akurat nie wiadomo. Poza tym pewne jest to, że kluby będą musiały grać częściej niż zwykle żeby dokończyć w terminie rozgrywki. A po takiej długiej przerwie - urazów będzie mnóstwo.

konto usunięte

14

@TheNekro94 no z wypowiedzi Tebasa to wynika. Przecież nie mówi on o tym by jakaś drużyna grała dzień w dzień... Będzie tak jak w Bundeslidze i tak jak się mówi w mediach od dłuższego czasu - mecze co 3-4 dni.

konto usunięte

1

@TheNekro94 W Hiszpanii już przecież zdarzały się sytuacje, że Liga grała 11 dni z rzędu, ale oczywiście każda z drużyn miała kilka dni przerwy pomiędzy swoimi meczami.

1

@TheNekro94 no właśnie wiadomo bo to jest kwestia którą regulują przepisy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?