La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 815 Culés

1

Arthur Melo "rzekomo" (cytat) złamał protokół La Liga dotyczący powrotu rozgrywek. Jakby ktoś pytał dlaczego Barcelona rozważa jego oddanie to znów ma odpowiedź.

2

@cat_r37 Barcelona to taki typowy Bryan jeśli chodzi o transfery. Poza różnymi dziwnymi wymysłami Bartomeu nijak dopasowanych do stylu drużyny, znaleźli się również tacy, którzy zapowiadali się świetnie. A Oni również zawodzą i mają często pecha (kontuzje).

Co w tym wypadku należy zrobić? Ano zacząć kompletnie od początku. Więc po raz kolejny: #BartomeuOut

0

@cat_r37 czyli co zrobił? bo wiesz, ja nie sprechen po tamtemu..

konto usunięte

3

@Transu96 przyjechał innym samochodem niż parę dni temu, a według nowego protokołu (swoją drogą absurdalnego w tym przypadku) zawodnik ma dojeżdżać na trening tym samym samochodem.

2

@Transu96 według zaleceń La Liga piłkarze mieli na treningi przyjeżdżać cały czas tym samym samochodem. W zasadach są też między innymi folie na siedzeniach podczas powrotu i inne głupoty. Na piątkowy trening przyjechał Range Roverem, na dzisiejszy ponoć Ferrari. Jak same zasady brzmią po prostu głupio, tak wypadałoby jednak się ich trzymać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?