- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 817 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 817 Culés
0
Wymiana Vidala, Semedo/Emersona + kasa za Lautaro wydaje się do przyjęcia dla obu stron.
Ale ten transfer Pjanica za Todibo/Arthura to kpina. Jako wieloletni kibic mógłbym zaakceptować deal Ivan + 15/20mln za Bośniaka (jeśli odejdzie przy tym Vidal to Pjanic faktycznie mógłby się przydać), ale oddanie jednego z dwóch mega perspektywicznych zawodników wygląda bardzo słabo.
Mam nadzieję że część mojego wpisu o Pjaniciu to tylko wymysły prasy, ale patrząc na to, ile ostatnio w mediach się o tym mówi zaczyna być to trochę irytujące, bo zbyt dużo tych plotek na przestrzeni tygodnia.
No cóż, oby się tylko nie zblaznili.
Osobiście liczę że zakończy się tylko transakcja na Lautaro, ewentualnie można powalczyć o przebojowego skrzydłowego.
Semedo/Emerson, Firpo, Braithwait, Vidal, Ivan, Coutinho (?). To zawodnicy którzy mogliby moim zdaniem odejść z klubu w letnim okienku. Ale jeśli miałby odejść Cou, to tylko przy ewentualnym transferze Sancho/Neymara.
Na bokach mamy dużo alternatyw w postaci Wague, Emersona, Semedo, Roberto z prawej i Alby, Firpo, Cucurelli, Mirandy z lewej. Natomiast wypychanie z klubu Arthura czy Todibo jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe, bo nie mamy obecnie żadnej alternatywy dla nich patrząc na umiejętności + wiek zawodnika
5
@messi564 Naprawdę piszesz że Emerson mógłby odejść gdy od lat na PO nie ma ażdnej ciekawej alternatywy.Moim zdaniem powinniśmy da szansę Emersonowi.
0
@MichVeB też wolałbym, żeby odszedł Semedo niż Emerson który osobiście przypomina mi Maicona. Wartość Semedo też jest wyższa, a ze względu na jego staż w klubie dałby fajny zastrzyk dla budżety gdyż jego transfer jest już mocno zamortyzowany.