La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

0

Moja sąsiadka była dziś u dentysty (ból zębów), za samo wejście do gabinetu zapłaciła 120 zł (małe miasto), jest to opłata spowodowana koniecznością dezynfekcji. Oczywiście za plombę itp. oddzielna opłata. Słyszałem, że w innym gabinecie taka opłata wynosi 180 zł (za samo wejście). Prawdopodobnie u kosmetyczki, fryzjera, restauracjach będzie podobna opłata. No tak muszą sobie odrobić te 2 miesiące... Tylko, że większość fryzjerów itp. pracowało "na lewo" i nie dość, że dostali odszkodowanie z tarczy, pracowali mimo zakazu (i w tym czasie kasowali więcej od klienta) to teraz będzie się jescze płacić za dezynfekcję. Rozmawiałem z kilkoma osobami posiadającymi swój mały biznes i mówili, że na tej pandemii jeszcze zarobili (trzeba mieć ogarnięta księgową itp.). Zwykły szary człowiek przeznaczy całą dniówkę na wejście do gabinetu, a gdzie jeszcze opłata za leczenie? Jestem na bieżąco z cenami maseczek, rękawiczek, środka odkażającego i na pewno nie kosztuje to tyle pieniądzy przeliczając na jedną osobę.

konto usunięte

2

@Xwowrak Dziwne, ja niedawno byłam u dentysty i co prawda, był napis że ceny podrosły ze względu na higienę, dezynfekcję, itp. Ale zapłaciłam normalną cenę, nie płaciłam dodatkowej stówy za jedną wizytę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?