- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1502 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1502 Culés
4
Oj Oj KO a właściwie PO bo widzę, że wracają do starej formuły wykopie grób albo sobie albo Polsce. Ze zdziwieniem obserwowałem radość niektórych po medialnych informacjach o możliwej zmianie kandydatki największej partii opozycyjnej. Gdy pozostaną przy MKB wykopią grób sobie ponieważ dostanie ona w wyborach kilka %, a wejście Hołowni lub Kosiniaka do 2 tury i nawet ich przegrana doprowadzi i tak do powolnej dekompozycji tej partii podobnie będzie nawet gdy kogoś z tej dwójki poprą. Jeżeli któryś z tych panów wygrałby z Dudą no to mamy przyśpieszone wybory i koniec Platformy, co więcej gdyby Hołownia wygrał to prawdpodobnie powstałaby partia prezydencka coś na wzór partii Macrona, która w dużej mierze wchłonęłaby elektorat PO. Mogą też wykopać grób Polsce, a dlaczego? A no dlatego, że jakikolwiek kandydat PO będzie praktycznie oznaczał zwycięstwo Dudy tym bardziej patrząc na to kogo oni chcą wystawić. Rafał Trzaskowski prezentuje się bardzo dobrze, potrafi się wysłowić, ale PiS po jego rządach w Warszawie już nazbierało na niego "amunicje". Co więcej już usłyszałem od dwóch znajomych konfedeatów "że gdy znajdzie on się w drugiej turze poprą Dudę bo nie chcą tęczowego w pałacu" natomiast gdyby to był Hołownia lub Kosiniak to poparliby ich. Sam elektorat KO i Lewicy to za mało tym bardziej że część PSL również go nie poprze. Niestety mamy tu ten sławny syndrom warszawski w PO. O Sikorskim nie wspomnę bo jego nie poprze nawet część Lewicy to już kompletna katastrofa. Co do Grodzkiego to nie budzi on takich emocji, ale jego wizerunek skutecznie psuje TVP i prawdpodobnie rownież przegra. Najlepsze wyjście dla Polski to poparcie całej opozycji dla Hołowni lub Kosiniaka. Inne wyjście to prawdopodobny powrót elektoratu PO do ich kandydata, wyrównana walka o 2 turę, a tam Duda z kandydatem Platfromy wygra bo tak jak pisałem na kandydata największej partii opozyjnej nie zagłosuje cały elektorat tejże opozycji a to jest warunek do zwycięstwa. Podsumowując, albo przetrwa PO albo czeka nas Polska pod kolejnymi latami rządu PiS i Dudy...
3
@Europejczyk1980 Tusk ich zostawił i okręt tonie
0
@NaFazieHitman Niestety Tusk też sobie nie poradzi bo działa jak płachta na byka na elektoraty PiSu i konfederacji.