- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1279 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1279 Culés
1
Ralf Rangnick ma nie być trenerem AC Milan, ma odpowiadać za cały trzon techniczno sportowy, ale według LGDS kandydatem do objęcia Milanu jest .. Julian Nagelsmann.
No widzę już jak Julek obejmuje zdewastowany Milan, prędzej zobaczę tam Niko Kovaca, ale na pewno nie Nagelsmanna.
0
@Chwytliwy Plotka, już widzę jak zmienia lepszy klub na gorszy.
0
@Chwytliwy Z drugiej strony, jeżeli odbudował by wielki Milan... można pomarzyć :D
1
@Chwytliwy Przecież Nagelsmann dopiero co zaczął swój projekt w Lipsku i wygląda to bardzo obiecująco. Nie zdziwię się jak Milan weźmie najbardziej logiczną opcję i weźmie Spallettiego. To gość, który pewnego poziomu jako trener nie przeskoczy, ale na pewno wyciągnie Milan z dołka i być może wprowadzi Milan do ligi mistrzów.
0
@Homeopata8989 Na moje to zagraniczna opcja będzie, zresztą wydaje się że Maldini naprawdę odejdzie.
0
@Chwytliwy Nagelsman by poleciał w listopadzie
1
@Chwytliwy Tyle tych ploteczek i syfu przez kandydaturę Rangnicka, że wcale się nie zdziwię jak nagle wyląduje w Herthcie Berlin. Jego agent właśnie dołączył do zarządu i Niemiec mógłby liczyć na jeszcze większą władze, niż oczekuje w Milanie.
Dodatkowo według ankiety MilanNews, kibice wolą pozostanie Pioliego, niż zatrudnić Rangnicka na następny sezon.
1
@Khajio To się okażę, właściwie nie wiem co Milan planuje, prócz Ralfa jest cisza, jedna wielka cisza, jeśli zostanie Pioli no to cóż.
0
@Chwytliwy Kovac z tym swoim siermiężnym futbolem by tam pasował jak ulał. Co rok walka o miejsca 7-5...