La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

konto usunięte

6

Bardzo szkoda że kariera Dembele tak u nas wygląda bo w momencie zakupu braliśmy najwieķszy talent na świecie moim zdaniem.Śledzę Ousmana od czasów Rennes i przecierałem oczy jak tak młody zawodnik zjadł ligę francuską.Wyróżniał się niesamowitym dryblingiem,niesamowitą lewą jak i prawa noga i szybkośćią i jeszcze wtedy jaki w Bvb nie odnosił urazów.Bardzo szkoda,ale nadal na niego liczę niech pokazę niedowiarkom na co to stać.

0

@MichVeB Ja niestety już nie wierzę. Nie to zdrowie i nie ta głowa. Gdyby to był mental na poziomie takiego Cristiano to może by coś z tego jego wyszło. Ale z takim podejściem nie ma szans.

1

@Granto powinien się pakować wraz z Umtitim. Lenglet nie jest wielką gwiazdą, jednakże Marquez też nią nie był, a obaj wywiazują się bdb ze swoich zadań. Dembele miał złoty róg. Piłka nożna to prosta gra, ale nie dla prostych ludzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?