- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1538 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1538 Culés
0
To jak teraz wszyscy zwolennicy Bosaka/Hołowni będą głosować na Rafałka czy zostają przy swoim?
5
@kamiVeB Ja będę głosował na Bosaka.
17
@kamiVeB Hołownia zbiera elektorat Platformy Obywatelskiej, więc Trzaskowski zabierze wyborców jemu, a nie Bosakowi. Zabierze ich wystarczająco dużo, żeby strącić Hołownię z drugiego miejsca, a jednocześnie za mało, żeby samemu być drugim, tak uważam. Wymiana kandydata PO zwiększa szanse Bosaka i Kosiniaka.
1
@Encore Tylko żebyś w szkło nie wdepnął :P
0
@tadzik447 Hah :v Na kogoś trzeba.Niech ma chłopak.
0
@Bartek22 Hołownia ma też dużo głosów od ludzi którzy są za nim bo jest bezpartyjny i nie będzie nim nikt rządził i nie będzie brnął w to co jego partia mu powie. Po 2 ludzie mogą się mocno zrazić do PO po tej szopce więc nie jestem pewien czy nowy kandydat PO zbierze dużo więcej głosów niż Kidawa
0
@kamiVeB zostaje przy bosaku ;v
0
@GeraltzKatalonii Jest mnóstwo liberalnych centrolewicowych wyborców (wielu również tutaj), których główną wskazówką do oddania głosu jest to, kto głośniej krzyczy je*ać PiS. Zarówno Hołownia jak i PO robią to głośno, ale ci drudzy robią to w sposób bardziej bezpośredni i w telewizji, więc stopniowo ci ludzie odpłyną od Hołowni do Trzaskowskiego i na pewno tak będzie. Nie wszyscy, ale część tak.
Śledzę wpisy na FB, tutaj też i wiem jak ci ludzie myślą.
1
@kamiVeB Z Bosaka na Trzaskowskiego? Z człowieka, który chce ,,walczyć" z LGBT na człowieka, który to promuje?
Sorry, ale nie :D
Zostaję przy Bosaku.
0
@kamiVeB Tylko Bosak, banda czworga już u władzy była, czas na zmiany.