La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

0

To jak teraz wszyscy zwolennicy Bosaka/Hołowni będą głosować na Rafałka czy zostają przy swoim?

5

@kamiVeB Ja będę głosował na Bosaka.

17

@kamiVeB Hołownia zbiera elektorat Platformy Obywatelskiej, więc Trzaskowski zabierze wyborców jemu, a nie Bosakowi. Zabierze ich wystarczająco dużo, żeby strącić Hołownię z drugiego miejsca, a jednocześnie za mało, żeby samemu być drugim, tak uważam. Wymiana kandydata PO zwiększa szanse Bosaka i Kosiniaka.

1

@Encore Tylko żebyś w szkło nie wdepnął :P

0

@tadzik447 Hah :v Na kogoś trzeba.Niech ma chłopak.

0

@Bartek22 Hołownia ma też dużo głosów od ludzi którzy są za nim bo jest bezpartyjny i nie będzie nim nikt rządził i nie będzie brnął w to co jego partia mu powie. Po 2 ludzie mogą się mocno zrazić do PO po tej szopce więc nie jestem pewien czy nowy kandydat PO zbierze dużo więcej głosów niż Kidawa

konto usunięte

0

@kamiVeB zostaje przy bosaku ;v

0

@GeraltzKatalonii Jest mnóstwo liberalnych centrolewicowych wyborców (wielu również tutaj), których główną wskazówką do oddania głosu jest to, kto głośniej krzyczy je*ać PiS. Zarówno Hołownia jak i PO robią to głośno, ale ci drudzy robią to w sposób bardziej bezpośredni i w telewizji, więc stopniowo ci ludzie odpłyną od Hołowni do Trzaskowskiego i na pewno tak będzie. Nie wszyscy, ale część tak.
Śledzę wpisy na FB, tutaj też i wiem jak ci ludzie myślą.

1

@kamiVeB Z Bosaka na Trzaskowskiego? Z człowieka, który chce ,,walczyć" z LGBT na człowieka, który to promuje?
Sorry, ale nie :D
Zostaję przy Bosaku.

konto usunięte

0

@kamiVeB Tylko Bosak, banda czworga już u władzy była, czas na zmiany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?