- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
8
Jutro w Warszawie kolejny protest. Tym razem do przedsiębiorców dołączą górnicy ze Śląska. Organizatorzy przewidują ponad 10 tys. uczestników. Jeśli rząd nie spełni żądań strajkujących ma rozpocząć się również blokada Alei Ujazdowskich.
4
@tobiasson92 Cudowny pomysł :D Pozarażani górnicy szturmują Warszawę! :D Dobrze, że nigdy nie lubiłem stolicy
1
@Bykunn Skąd wiesz, że pozarażani? :)
0
@tobiasson92 górnicy nie dołącza na kwarantanne rząd ich wysłał
0
@tobiasson92 Nie wiem żartuję tylko :D To może być sprytny plan rządu, pomieszają górników z przedsiębiorcami jedni zarażą drugich i problem z głowy :D
0
@Barca1992 Chyba jednak jacyś przyjadą, bo artykuł został opublikowany kilka minut temu ;)
https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/warszawa-w-sobote-kolejny-protest-przedsiebiorcow-przyjada-gornicy/199vv16
14
@Bykunn a głodni zjedzą bezrobotnych - nie będzie głodu i bezrobocie spadnie :p
0
@tobiasson92 Te protesty to jest hit..
2
@tobiasson92 no z tego co mi wiadomo będzie grubo..aż się boję ..podobno Policja już jest w stan gotowości zbierana...ale dobrze,kibicuje im,jedyni którzy walczą o swoje bo reszta siedzi na dupach przed ekranami...tak ja też póki co
0
@Jaca27 Czego Ty się boisz? Jak ostatnio Ci w Twoich mediach nagadali, że za Pis kupujesz ziemniaki po 10 zł za kg, przyszedłeś tu i pisałeś to było dopiero dobre xD Więcej czytaj tam informacji co się będzie działo na tych swoich stronach xD
10
@marcin000019 Hitem to jest to, że obecnie rządzący mają gdzieś prawa obywatelskie. Liczy się korupcja wyborcza i rozdawnictwo społeczne. Poza tym podd płaszczykiem walki z epidemią wprowadzono nielegalne kary, nakazy i zakazy tylko po to żeby wybory mogły się odbyć 10 maja (ostatecznie i tak się nie odbyły).
0
@tobiasson92 populacja Warszawiaków zmniejsza się :D