La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

27

- Nie ma żadnego porozumienia z Juventusem w sprawie transferu, w który są włączone takie nazwiska jak: Pjanic, Di Sciglio i Semedo. Juventus nalega na Arthura Melo. [Achraf Ben Ayad - Bein Sports]

- Transfer Pjanicia jest nadal otwarty, ale wciąż brak porozumienia. Nic nie zostało zamknięte. [Xavi Lemus - TV3]

2

@BarcaInfo To niech sobie nalegają ;)

konto usunięte

3

@BarcaInfo Oczywiście, ze nie ma. Ja nie wiem jak ktoś z redakcji pokusił się o tłumaczenie tych absurdów Sportu.

3

@BarcaInfo Jedynymi piłkarzami, których możemy im sprzedać są Rakitić i Vidal ze względu na wiek. Takie jest moje zdanie. Sprzedawanie młodego Arthura, który pokazał na jakim poziomie potrafi grać i może być jeszcze lepszy oraz Semedo, który ma duży potencjał jest idiotyzmem, szczególnie za Pjanicia. A De Sciglio jest rok starszy od Nelsona i nie sądzę, że poradziłby sobie u nas lepiej od Niego.

0

@BarcaInfo Juventus nalega, ale Arthur nie nalega

1

@Tomek_TF Akurat to Pjanic dobrze gra, do tego to rozgrywajacy, więc u nas może to robić w przeciwieństwie do Arthura i De Jonga. A Semedo to od dawna gra słabo.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Zależy jak to interpretować. Napisał, że nie ma porozumienia, ale to nie znaczy, że rozmowy nie trwają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?