- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
0
Dlaczego niektórzy chcą się pozbyć Semedo i proponują postawić na Emersona, który zagrał dobre pół sezonu i jego zalety raczej nie pasują do bocznych obrońcow Barcelony?
1
@VenoM
Może dlatego ,że nie chce on podpisać nowego kontraktu ,a Barca nie da mu podwyżki jakiej chce? kolejna kwestia ,że Mendes przy jego transferze kolejna prowizje zgarnie?
Nie chce nowego kontraku sprzedać .Proste
Co do zastępcy jak nie Emerson to może Dest itd
Zycie nie lubi prózni
1
@VenoM jeśli zalety Emersona nie pasują do Barcelony to co powiedzieć o Semedo który na boisku nie pokazuje żadnych zalet? Emerson pokazuje w tym sezonie bardzo wysoki poziom, jest młody i może wciąż zrobić progres (którego Semedo przez 3 lata nie zdołał zrobić). Generalnie jest to opcja na której ciężko stracić a można wiele zyskać (choćby finansowo).
0
@cat_r37 Coś jak Firpo tak? Najpierw super, potem po dwóch meczach sprzedać. Jeszcze w innych komentarzach pisanie, że potrzebujemy topowych zawodników, a nie pół środki. Emerson to top? Typ Maicona, silny i musi się rozpędzić. Zagra parę meczów słabych jak to każdy co do nas przybywa i będzie kolejne narzekanie.
0
@VenoM różnica polega na tym, że Firpo konkuruje z Albą który dopiero co był najlepszy na świecie. Semedo nie aspiruje do topu ligowego a i w samej Barcelonie wyżej cenię Roberto na tej pozycji. To sprawia, że oczekiwania wobec Emersona nie powinny być zbyt wysokie. I tak jak Firpo faktycznie gra beznadziejnie to wątpię, że Emerson będzie równie słaby. A nawet jeśli... Tak jak wspominałem, Semedo również nie gra na poziomie Barcelony więc co za różnica który z nich będzie grał.
Jeśli chodzi o ogół użytkowników to przecież tutaj przeważa opinia, że Semedo to światowa czołówka a wszystko jest winą Valverde. Ci sami ludzie będą twierdzić, że Emerson musi grać jak Alves. Cóż.