La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 916 Culés

1

W ostatnich tygodniach 2-óch tygodniach la rambla jest jak zziębnięty ptak na parapecie, który tęskni za nirmalnymi dyskusjami.. Niestety do 12 czerwca jeszcze kawałek. Ponad 3 tygodnie...

konto usunięte

1

@AmigoBlancos Przecież przy meczach też wybijało szambo. Obrażanie zawodników było w niektórych przypadkach na porządku dziennym. I to jest najgorsze. I tak źle, i tak niedobrze.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos Ciągle wam coś nie pasuje, gorąco zawsze było, gdy były mecze także było ostro więc..

0

@Chwytliwy
Wole się poprzepychać slownie przez 2-3 dni po meczu, niż czytać o 2-óch tatusiach, o tym bohaterstwie jednego, czy druguego usera, no wybacz. To co sie tu ostatio dzieje to nie idzie w dobrą strone. Naprawde wole poczytac o tym, że Real znowu jedzie, tylko na wrzutkach i w zasadzie to ma farta. Kiedyś mogło to irytować. Mnie jako kibica Realu, ale teraz za tym tęsknie, naprawde

konto usunięte

1

@AmigoBlancos No to wól, a ja wolę przeczytać w sumie takie dyskusje które potrafią coś wnieść i mają więcej merytoryki niż dyskusje po meczu gdzie większość osób przejawia taki jad że dosłownie czytać się tego nie da, nie podoba się i dlaczego nie idzie w dobrą stronę? Tutaj nic się nie zmieniło, po prostu trzeba też o czymś pisać skoro nie ma piłki nożnej i ludzie to robią.

0

@Chwytliwy A co te dyskusje niby wnoszą?

konto usunięte

1

@usztafik To że ludzie mogą zapoznać się z tematem, zmienić swoją rację w przyszłości itd itd, to zdecydowanie wiecej niż dyskusje o piłce gdzie tyle szło jadu na takiego valverde że to nijak nie było merytoryczne ani nic nie wniosło.

0

@Chwytliwy Z tego co czytałem te dyskusje to nie wiedziałem, żeby ktoś zmienił zdanie, poszedł na jakiś kompromis czy stał się bardziej świadomy problemu. Wychodzi na to, że guzik warte te wymiany zdań skoro efekt żaden. Ot zwykłe przerzucanie się gównem jakich pełno na tej stronie bez względu na temat dyskusji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?