La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

konto usunięte

2

Włoska federacja chce, żeby obecny sezon Serie A zakończył się maksymalnie 20 sierpnia. Kampania 2020/2021 miałaby się rozpocząć 12 dni później, czyli 1 września.

7

@Hiacynk ale będzie rzeź.

konto usunięte

7

@VamosRakieta No i jak skończą sezon 2020/21, to od razu Euro. Płuca do wymiany. :D

15

@Hiacynk Ivan wytrzyma ;D.

1

@Hiacynk Karkołomne są te pomysły :D Nie zapominajmy, że liga będzie grać codziennie, a jeszcze od początku sierpnia podobno LM :D Genialnie.

1

@Bykunn No czysto w teorii to jak liga będzie grać codziennie to nadal drużyna może rozgrywać jedno spotkanie nawet co 10 dni, jak będzie jeden mecz dziennie w kolejce :P

0

@Striker To raczej będą dwie kolejki rozgrywane w tydzień czyli będą grać co 3-4 dni

1

@adi7adi8 Zdaję sobie z tego sprawę, ale po słowach Tebasa, że liga będzie grać codziennie widziałem tu już kilka interpretacji, jakoby to Barcelona miała grać np. w sobotę a kolejny mecz już w niedzielę, co oczywiście nie będzie miało nigdy miejsca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?