- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 875 Culés
14
Ależ wtedy piłkarze Malagi się podłożyli Realowi.. https://x.com/ZB_Media_06/status/1263234930789711884
6
@BarcaInfo I karma ich dopadła nie żal mi ani własciciela ani klubu ani kibiców ;)
3
@BarcaInfo
Trzeba było wygrać z tą Malagą jakiś mecz z 2-óch ligowych. Nikt Barcy nie kazal remisować z nimi na Camp No chociażby :D
1
@Hushovt Jeszcze tak niech dopadnie Real karma to będzie jakaś sprawiedliwość :p
10
@AmigoBlancos A w jaki sposób odnosi się do tego, że piłkarze Malagi wtedy podłożyli się wtedy Realowi?
13
@AmigoBlancos Real wygrał tą Ligę bo były przekręty i nikt mi nie wmówi, że tak nie było. Słowa właściciela Malagi też dużo sugerowały: "Szumowiny z Katalonii nie powąchają tytułu"
4
@BarcaInfo Szkoda że nikt nie docieka prawdy, mam przeczucie że kiedyś karma dopadnie real, przecież to śmiech na sali, że takie wałki przechodza bez echa, a w LM jeszcze gorzej było, 3 decydujace gole po spalonych w polfinale i finale haha :D
0
@BarcaInfo
Powiem Ci tak:
W 1998 LM wygrali po spalonym
W 2000 wygrali LM, bo McManaman uderzył piłkę z karate, nierozważne zagranie
W 2002 Zizou zbyt wysoko podniosł noge przy bramce z "woleja" nakładka.
W 2014 sędzia doliczyl skandaliczne 5 min wiadomo Ramos.
W 2016 kolejny gol ze spalonego.
W 2017 wiadomo Bayern
W 2018 przekręcone Juve
---
Wychodzi na to, że wszystkie LM im zabrać, a bywa i tak, że lige ustawiają zatem już trwają prace. Otóż burzą Bernabeu.
2
@SonBarcaGoku i niektórzy mają baczność ten przereklamowany Real do Barcelony Guardioli porównywać.
Wtedy to naprawdę była Liga przekrętów:
masa nieodgwizdanych spalonych
masa karnych z dupy
nieuznawane prawidłowe gole Barcelony.......
Hajs poszedł to jest pewne.......
2
@AmigoBlancos Najlepiej będzie jeśli zburzą pewne układy, które panują, a wtedy na pewno nie będzie takich przekrętów. Dobrze, że jest już VAR.
2
@Messibestplayerintheworld Boli jeszcze bardziej kiedy się pomyśli że nas okradziono w 2014 roku w ostatniej kolejce, a mierdy dostaja majstra po wale.
1
@SonBarcaGoku to naprawdę było bolesne.... szkoda że kasa rządzi i to dokładnie.... weź np M.City- Ban na LM a PSG nic- bo pod stołkiem kasa poszła.....tam samo jest/było z Perezem i sędziami.
1
@AmigoBlancos pier... jak PIS o tym co był za PO. Podłożyli się i tyle. Chcesz dyskutować o tym co było wcześniej i krystalizować Real to wracaj na cafe bernabeu. Czy nie możesz, bo z powodu koronawirusa jest zamknięte ? Nie cierpię farbowanych lisów...
1
@Messibestplayerintheworld Wydaje mi sie że mierdy swoją historia juz nauczyły ludzi że w ich przypadku to jest normalne i wiekszość podchodzi do tego na porzadku dziennym, bo jak inaczej nazwać to szambo za ich kochanego generała, kiedy to wszelkimi sposobami starali sie zniszczyć BArce, kradzież Di Stefano czy wkładanie pucharów po wałkach do gabloty jak LM w 1998 czy 2016 po spalonych Mijatovicia i Ramosa czy ta wspomniana wyżej liga kiedy ślepy widział korupcje xD