- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1569 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1569 Culés
6
Widzę, że od kilku tygodni La Rambla zamienia się w Onet. Zwolennicy PiS vs zwolennicy PO, do tego standardowa porcja Konfederatów krzycząca że wszyscy są siebie warci. 90% najchętniej ocenianych postów to polityka. Szkoda, że w tym kierunku to idzie.
7
@wildzenon12 Uwierz, wróci Barca, wróci stara La Rambla. A tez tyle o polityce bo nie dość że mamy pandemię to najbardziej nietypowa sytuacje w Polsce po 89 roku
4
@wildzenon12 Już niedługo wraca piłka i będzie zwolennicy Setiena vs. zwolennicy Valverde i niektórzy tym samym hejterzy Setiena, więc spokojnie :)
1
@macio_944 Ale i tak w większoąci będzie "O nieee i znowu ten Rakitić zamiast Puiga w składzie" xD
2
@Coutinho007 Już się nie mogę doczekać.
"No i co? Valverde był dużo lepszy, wygrał z KIMŚTAM 4:1, a nie jakieś marne 3:1..."
1
@macio_944 Albo "Znowu intensywność jak na pogrzebie, Stojanov pełną parą i tylko podają do Messiego i sobie czekają co on zrobi"
0
@wildzenon12 To może warto samemu coś dodać, zacząć jakiś nowy temat. Zawsze będzie trochę mniej o polityce.
1
@Coutinho007 No to jest możliwe :D
Choć jednak jakaś mała nadzieja się gdzieś tli, że w końcu ujrzymy tą dobrą Barcelonę... choć bardziej prawdopodobne jest to, że świetną Barcelonę ujrzymy dopiero po poważnych zmianach kadrowo-zarządczych.
1
@macio_944 Mam nadzieję, że jak ten pan z Twojego Avatara zniknie i nie wygra nikt z jego i Rosella otoczenia wyborów to będzie jakaś nadzieja na lepsze jutro.
1
@Coutinho007 Myślę, że to jest tak naprawdę główna osoba, której w Katalonii powinni się pozbyć. Rządów Bartomeu-Rosell strasznie nie lubię, głównie ze względu na haniebne zaniechanie wartości (m.in. pozasportowych) jakimi raczyła nas Barcelona przed Bartomeu i Rosellem. Nie wszystkie Ich decyzje były złe, ale dla mnie ten klub jest czymś więcej niż zdobywaniem trofeów, wygrywaniem etc. Chcę, by wróciła magia i taki romantyzm do Barcelony. Myślę, że Font z Xavim będą mogli to zapewnić, jeśli nie popełnią jakichś głupich błędów. Ale właśnie rządy tych dwóch Panów zapowiadają się bardzo dobrze.
0
@macio_944 O ile wygra Font A nie znowu jakiś typ od Bartka i będzie tą politykę chorą kontynuował.