- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 545 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 545 Culés
0
Jeden z największych cruyffistów chwali i znacznie częściej daje grać Rakiticowi niż "defensywny" trener, który podobno uwielbia Rakitica? Szok.
0
@Veb1233 Nie powie ofen przecież nic złego o nim, że nie daje tyle drużynie ile się od niego wymaga, że wbija sobie z ławki na boisko w 88 minucie i truchta, że kopie się po czole i gra na Alibi.
2
@Coutinho007 Ale dawaniem regularnie grać chyba jednak coś pokazuje. Gdyby uważał go za tak słabego, to dałby zagrać np. Puigowi.
1
@Veb1233 Być może tak jest ale to jak Rakitić grał w ostatnich meczach np to woła o pomstę do nieba, najbardziej zapadło mi w pamiec wejście w 88 minucie z Betisem.
0
@Coutinho007 Nie twierdze, że nie, ale chyba jednak coś w nim jest skoro u każdego trenera do tej pory był bardzo ważną postacią i to nie tylko w Barcelonie.
1
@Veb1233 Tak, ale nie ma co porównywać Ivana z przed kilku lat do tego obecnie, obecnie gra z braku laku jak coś i jego rola też już nie jest aż tak istotna, po za tym Setien boi się chyba postawić na młodych i moim zdaniem nie zrobi tu żadnej rewolucji
0
@Veb1233 Ja bym chciał zobaczyć jak pod wodzą Setiena Rakitić zagrałby na pozycji Busquetsa.
0
@Anonymus0608 Busi u Setiena nie do ruszenia, jeśli Rakitic miałby zagrać zamiast Busquetsa, to pewnie w meczu z jakimiś ogórkami.
0
@Coutinho007 Nie ma, ale to nie zmienia faktu, że dalej Cruyffista woli go niż idola wielu cules, czyli Puiga. W sumie przecież jakby tak bardzo chciał, to mógłby wystawiać Vidala, albo nie wypożyczać Aleni. A co do rewolucji u Setiena, to chyba jedyna rzecz, która pozwala mi jeszcze wierzyć w to, że Quique coś tutaj zdziała, to to, że to dopiero jego pierwszy sezon w Barcelonie, co nie zmienia faktu, że ja narazie nie widzę żadnej pozytywnej zmiany, poza tym, że Busquets i Semedo grają lepiej, z czego ten drugi już za Ernesto miał lepsze mecze, co prawda na lewej obronie, ale jednak.
0
@Veb1233 Widocznie albo Puig nie jest gotowy, albo Setien się boi albo musi na niego stawiać bo ma rozkazy z góry ale póki co nie przekonał mnie wgl a niektóre rzeczy jakie robił jak Vidal na skrzydle, Fati jako Wahadłowy czy Roberto jako 3 ŚO to inny wymiar.
0
@Coutinho007 Widać, że coś próbuje, tylko szkoda, że każdy jego eksperyment, to jest mniejsza albo większa porażka. Ernesto co by nie mówić, nawet jak takiego Dembele postawił na wahadle, bo tuż przed meczem bodajże Alba mu wyleciał przez kontuzje, to wyglądało to dobrze. Tak samo wyszedł eksperymentalnym składem na mecz z Interem i w zasadzie bez większych problemów wygrał na wyjeździe z drużyną, która walczyła o awans do fazy pucharowej LM. A tutaj nawet z Ibizą się męczyliśmy i to cud, że tamten mecz wygraliśmy, bo to było jedno z najgorszych spotkań Barcelony jakie widziałem, a graliśmy z trzecioligowcem.
0
@Veb1233 To było tak, że chyba Semedo albo Roberto raz wyleciał na mecz z Levante i postawił Dembele na wahadle ale wtedy był wiadomo Urus, na mecz z Interem wyszli na pełnym luzie za to. Zobaczymy co będzie z Setienem za jakiś czas jak będzie miał zdrowych zawodników wszystkich, presezon i jaki ma pomysł na to wszystko, jednak granie Vidalem na skrzydle czy Roberto zamiast postawić na Collado to no cóż...
0
@Veb1233 Racja, ale mimo wszystko uważam, że na pozycji Busquetsa Rakitić grałby dużo lepiej.
0
@Anonymus0608 Albo De Jong.
0
@Coutinho007 De Jong na chwile obecną musi grać wyżej bo wtedy reszta pomocy słabo wygląda.
0
@Anonymus0608 W roli Pivota Frenkie jednak lepiej by się sprawdził niż grając wyżej, Rakitić za to lepiej gra właśnie wyżej moim zdaniem.