La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

0

Spójrzcie na słońce w okularach słonecznych, wokół słońca jest duży krąg / poświata przypominająca na krawędziach tęcze albo coś takiego. Nie patrzcie się centralnie na słońce tylko trochę dalej. Interesujące zjawisko. Bez okularów też widać.

2

@Xwowrak Panie, u mnie to deszcz pada :P

1

@Xwowrak Za "Z głową w gwiazdach"
"Dzień dobry! Czy Was poranek też przywitał TAKIM widokiem? ???? ????
Nad większością Polski mamy teraz znakomite warunki do obserwacji halo słonecznego. To załamanie światła w kryształkach lodu tworzących chmury piętra wysokiego. Konstrukcja tych kryształów załamuje światło pod katem 22 stopni - stąd piękny, świetlisty okrąg wokół Słońca.
W sprzyjających warunkach można to obserwować wokół jasnego Księżyce w czasie pełni.
Dobrej soboty! ???? #Ziew

PS. TAK wyglądam, gdy jestem nieuczesany. Naprawdę nie widzicie różnicy...? ????

EDIT: nie bez powodu ten profil nazywa się „Z głowa w gwiazdach”, a nie w chmurach. Nie znam się na nich ale ta to chyba jednak Altostratus, czyli chmura piętra średniego. Poratujcie.
EDIT2.
Chmurka.no pisze mi, że to cirrostratus. A w kwestii chmur to ja się jej słucham jak nikogo ???? Dzięki!"

Oczywiście we wpisie na Facebooku jest też dodane zdjęcie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?