La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1078 Culés

2

https://www.tvp.info/48189896/atak-na-biuro-pis-w-krakowie-zabezpieczono-monitoring

Módlmy się za ofiary prześladowań w naszym kraju...

1

@Kapitan hawk
Tak czy siak nie pochwalam takich akcji... nie ma sensu zniżać się do takiego poziomu.

3

@Kapitan hawk Bezmyślne zachowanie tylko takimi działaniami napędzają propagande TVP a i niezależne media o tym wspomną. Tylko na szkode opozycji tego typu wybryki działają...

konto usunięte

1

@Kapitan hawk No tak jakby zaatakowali biuro kogoś z PO to byś płakał jak to PiS stosuje mowę nienawiści a tu proszę wyśmiewasz sobie takie ataki. Typowy wyborca PO, cieszy sie nienawiści a potem wypisuje opowieści o tolerancji.

2

@ArdoFCB ale dyskusja nie jest o mnie. Przykro mi :( swoje przemyślenia zachowaj zatem dla siebie.
#twójBÓLjestWIĘKSZYniżMój

1

@Europejczyk1980 i właśnie na tym polega przekaz podprogowy - "To musiał zrobić ktoś z opozycji".
@macio_944 niestety agresja rodzi agresję. Czasem też zaślepienie i stereoryp.

2

@macio_944 dokładnie. Ich trzeba osądzić przed trybunałem, ale nie róbmy z siebie gorszej hołoty niż oni :)
Popierał co piszesz

0

@Kapitan hawk No wiesz nie oszukujmy się ktoś kto jest obojętny politycznie raczej tego nie zrobił;p

0

@michal26 Przed jakim trybunałem? ;) Nie popieram takich ataków wandalizmu. Natomiast "stygmatyzowanie" takich zachowań czasem prowadzi do jeszcze większej eskalacji.

1

@Europejczyk1980 Zrobić to mógł każdy nie ze względów politycznych. A nawet jeśli politycznych - to również mógł to zrobić np. sympatyk PIS w ramach sabotażu albo zwrócenia uwagi i zrzucenia odpowiedzialności na opozycję. Historia zna wiele takich przypadków :)
A tu przykład tweeta
https://mobile.twitter.com/FilipKaczynski/status/1264147656630317057

"Brutalny atak" "Dlaczego tylko nasze biura są atakowane?"
Mamy wyolbrzymienie i pytanie, które nie jest zgodne z prawdą. Ponieważ nie tylko biura PIS są atakowane.

1

@Kapitan hawk Mówię o politykach PiS. Przed Trybunał Stanu za to, jak marnotrawią pieniądze i urządzają sobie notoryczne hucpy polityczne..

Jeśli Trybunał to tylko wydmuszka, to albo reforma, albo zlikwidować.
Prawda jest taka, że jeśli jakiś organ sprawiedliwości nie funkcjonuje, to naród bierze sprawy w swoje ręce. Kończy się dyplomatycznie, albo tak jak w XIX w. Paryżu.

0

@michal26 Obawiam się, że "Trybunał Stanu" powoli staje się tylko nazwą...
Anarchia?

1

@Kapitan hawk
No ja powiem Ci, że mam nawet przypuszczenia, że to tylko formalny stan Trybunału...To w praktyce nie funkcjonuje.

Tutaj raczej rewolucja się szykuje. Ludzie zrobią swoje, a wojsko przejmie władze. Szybko się to nie stanie, ale nastroje rewolucyjne będą narastały tym szybciej im większą bezczelność będą okazywać politycy...

0

@Kapitan hawk No właśnie oni te ataki najbardziej wyolbrzymiają a mając media publiczne dają dodatkowy rozgłos temu jakby nie patrząc szkodliwemu postępowaniu. Jeżeli więc zrobił to jakiś sympatyk opozycji niech przestanie bo nie dość że zachowanie naganne to tylko i wyłącznie szkodzi;)

0

@Europejczyk1980 a jeśli zrobił to sympatyk PIS? Co wtedy? Nagłaśniać?

0

@Kapitan hawk Szczerze to wątpie;)

0

@Europejczyk1980 Czysta hipoteza i otwarty umysł. Co wtedy?

0

@Kapitan hawk jeśli agresja rodzi agresję to pierwsi była lewica z SLD. Przypomnieć też należy brutalne pacyfikację marszy niepodległości za PO PSL

1

@endriuuu2 Tu nie chodzi o to, kto był pierwszy a kto będzie ostatni. I dlaczego trzeba przypominać co było dajmy na to 10 -15 lat temu, zamiast skupić się na tym, co jest teraz? Analogicznie agresja za PO-PSL zrodzona była z agresji wcześniejszego rządu PIS a agresja z czasów SLD - agresją rządów AWS.

0

@Kapitan hawk gdzie widziałeś agresję za rządów PiS 15 lat temu?:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?