La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

konto usunięte

4

Jeśli Trzaskowski nie popełni durnych błędów oraz pan Holownia, to Andrzej Duda może mieć przerąbane.

1

@Chwytliwy Myślisz że mają szanse z Andrzejem?Jakoś słabo to widzę.

konto usunięte

3

@Encore Tak myślę, zwłaszcza Hołownia.

2

@Chwytliwy Hołowni to wgl nie widzę w roli prezydenta.

konto usunięte

1

@Encore Ty nie widzisz, a okaże się w wyborach.

2

@Encore Jeśli dojdzie do drugiej tury i opozycja się zjednoczy to Andrzej ma przerąbane

0

@Chwytliwy Oby nie był w 2 turze.

0

@Mario96w Zobaczymy.Mi się wydaje że tak czy siak Andrzej wygra.

1

@Chwytliwy To zależy od rozowju sytuacji, musimy poczekać jakieś 2 tygodnie czy Duda i PiS faktycznie mają taki plan jak już się kreśli. Jeżeli tak to Trzaskowskiemu będzie bardzo trudno coś ugrać w 2 turze za to zwycięstwo Hołowni jest jak najbardziej możliwe;)

0

@Chwytliwy dziwne że ludzie już zapomnieli o błędach jego partii.

konto usunięte

0

@Europejczyk1980 Tutaj się zgodzę.

0

@Chwytliwy Hołownia, Trzaskowski i WKK mają elektorat mniej więcej z tej samej opcji politycznej, czyli gdzieś 40% na 3; Duda ma 40% stałego elektorat. O wygranej w 2 turze przesądzą zwolennicy Biedronia i Bosaka. Obie strony najbardziej zadowoli Hołowni,więc to on ma największe szanse. Dalej dopiero Kosiniak i Trzaskowski,w zasadzie w losowej kolejności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?