La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1767 Culés

konto usunięte

19

Ciekawe, że za każdym razem jak oglądam mecz tych chwilowo popularnych młodych typu Hakimi Haaland, Sancho, Vinicius czy Rodrygo, to oni grają słabo... Ciekawe.

PS Gdzie byli sędziowie VAR przy ręce Boatenga? W kiblu?

2

@mr_robot nie. Poprostu oni tak grają zawsze tylko dzieci myślą,że są niesamowicie i ich wynoszą na poziom najlepszych. Ani Sancho ani Hakimi nie jest gotów na odejście, zawszę czegoś brakuje z tym, Bayernem. Niech osiągną sufit w bundeslidze i pójdą dalej - to logiczne

1

@jeyx77x Moim zdaniem mylisz się potężnie. Taki Hakimi według mnie łatwo wywalczyłby 1 skład w Realu (u nas też), Sancho podobnie.

0

@mr_robot Co do varu. To w Eleven dobrze powiedzieli, tam bardzo szybko poszedł rzut różny i w takiej sytuacji var nie cofa sytuacji, tylko gra leci dalej. Stawiam jeśli piłkarze bvb by prostowali, lub była by dłuższa chwila przed wznowieniem gry to var sprawdziłby tą sytuacje, a tak gra poszła do przodu.

0

@puyol_presidend5 Hakimi w ofensywie jest spoko ale w defensywie nawet na Iduna był objezdzany przez Fatiego i Semedo, Sancho jest za to świetny ale zobaczymy co pokaże w United o ile tam trafi.

konto usunięte

0

@takisobiektos Może faktycznie, więc trzeba zmienić bezsensowne przepisy.

0

@puyol_presidend5 w Realu zawsze jest łatwiej bo Ramos, Kross, Modric czy Benzema zaraz wezmą na siebie grę i tyle od Ciebie nie zależy. Chodzi o to żeby samemu osiągnąć taki poziom żeby ciągnąć wózek

0

@jeyx77x I to są gracze, którzy potrafią to robić (Hakimi i Sancho)

0

@jeyx77x A co Sancho od 2 lat nie ciągnie Borussi? Chłopa wyciąga double-double od dwóch sezonów, ma najwięcej dryblingów w lidze. W formie jest najlepszym piłkarzem BVB. Czego można oczekiwać od chłopaka, który wraca po kontuzji i po 2 miesięcznej przerwie? Co za dziwne ocenianie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?