- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1574 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1574 Culés
1
Sam fakt, że Todibo interesuje się Lpool, a Semedo City powinno nam dać do myślenia. Oba kluby mają świetną politykę transferową.
3
@masq Interesuje się klub z Livepoolu jak już, a nie sami The Reds ;)
0
@masq czy City ma taka swietna polityke to bym nie powiedział, liverpool hmmm po 80mln za obronce i bramkarza hmmm :) moze wczesniej mane salah
0
@Ghotti nie dałbyś za van Dijka 80 baniek?
@Barcelonista0609 kurde racja
1
@masq Że Semedo to niby taki kozak?
0
@masq kupno van djika to było ogromne ryzyko. Gdy odejdzie Jurgen to Virgile wróci na bmwysoki europejski poziom, ale to tyle
0
@masq ryzyko było duże, gość odpalił, ale mało kto nie odpala pod Kloppem. Poza tym nie jestem jakimś super jego fanem, jest bardzo napompowany według mnie :) no i z chęcia bym go zobaczył jakby miał na przeciwko siebie Drogbe Henry czy innego napastnika przez duże N a nie Vardiego czy Ingsa, oczywiście nie ujmując im.
0
@Ghotti Albo Ronaldinho ^^
0
@Coutinho007 mniejsza o większość, dla mnie gość jest napompowany przez media podobnie jak De Ligt, ale to tylko moja opinia.
0
@Chwytliwy Uważam, że jest lepszy niż Roberto.
0
@masq Polityka transferowa City jest dobra? 10 napastników a w obronie grają pomocnicy bo nie ma komu
0
@Striker Ale wpompowali też kupę kasy w obrońców np Laporte, Mendyego, Walkera, Stones'a czy Żao Kanselo
0
@masq Patrząc jak gra Sergi, a jak Nelson, to wnioskuję że Roberto jest lepszy, na dodatek prawa obrona nie jest jego nominalną pozycją, a i tak grał tam lepiej niż Semedo.
0
@Chwytliwy Pewnie dlatego o Roberto żaden klub nie pyta ^^
0
@masq Pewnie dlatego że Roberto ma gigantyczną klauzulę, zresztą już na boisku nie raz pokazał, że to lepszy gracz niż Semedo.
0
@Chwytliwy Miał wcześniej 60 baniek i jakoś nigdy nie było zagrożenia, że odejdzie. Semedo ma wysoką klauzulą,a i tak ciągle młyn o nim jest.
0
@masq Sergiego niejednokrotnie chciał taki Bayern, bądź city, co więcej Sergi nie wyrażał chęci odejścia, ani jego gra nie przyprawiala o jęk zawodu jak w przypadku Semedo, a to że go chcą to dlatego że z Barcy i minuty jakieś tam pograł, gomesa też chciało wiele klubów, a piłkarzem jakimś wielkim nie jest.