- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
1
Wywiad z najwybitniejszym polskim politykiem po 1989 roku na żywo w TVN24. Polecam.
4
@Chakalaka Bosaka zaprosili?
0
@MESSIah16 Włącz i się przekonaj.
0
@MESSIah16 xD a najwybitniejszym piłkarzem jest J. Wawrzyniak
6
@Chakalaka 400mld zadłużenia w 8lat. Pobicia na marszach, nachodzenie niezależnych redakcji, prywatyzację w stylu Ciech czy Adamów. Skandaliczna umowa gazowa, ogromne wyłudzenia Vat przez wszystkie 8lat!!! Chyba sobie kpisz
0
@endriuuu2 Nie kpię, Endriu.
0
@Chakalaka no czyli pewnie zaprosili Donalda Tuska.
2
@Chakalaka zatem tylko wspolczuc
0
@endriuuu2 może zadłużenie w dzisiejszych czasach to osiągnięcie, dla PISowców to pewnie 500+ jest osiągnięciem :D
1
@endriuuu2 Endriu, najpierw wyedukuj się trochę to potem możemy dyskutować.
2
@Chakalaka napisałem gdzieś nieprawdę? Coś pominąłem wg Ciebie?
0
@Explode na pewno nie sa nim ogromne wyłudzenia trwające wszystkie ich kadencję.
0
@endriuuu2 Jedyne co napisałeś to parę bzdur wyssanych z palca.
1
@endriuuu2 pobicia na marszu nacjololo bo zachowywali sie jak małpy i najazdy na gangstera latkowskiego, straszne
1
@Chakalaka dane GUS to bzdury wyssane z palca? Zabawny jesteś:)
0
@Przemo91 i nagle od 2015 było spokojnie? Cud nad Wisłą II
0
@endriuuu2 Nie tak zabawny jak Ty, Endriu.
Komentarz usunięty
1
@Chakalaka możesz tak sądzić bo nie potrafisz nawet skorzystać z danych GUS mówiących o zadluzeniu
0
@endriuuu2 Dobrze, że Ty potrafisz, Endriu.
0
@Chakalaka nawet nie potrafisz podważyć tego co pisze. Przykre. Już wiem dlaczego na wyborców PI PSL mówi się lemingi....
1
@endriuuu2 Ciekawe od kiedy takie puste slogany mają swoje pokrycie w danych GUS, Endriu.
1
@Chakalaka Nie karmić trolla
0
@Chakalaka budżet pisiorow na 2008mial miec 28mld deficytu. Partia lemingów poprawiła na 27. Czyli zadłużenie powinno wynieść mniej wiecej 555mld. Partia lemingów zaplanowała po 2016 zadłużenie w wysokości prawie 890mld. Odejmij od tego te 555mld. Dodaj zajumane 150mld z OFE i wyjdzie Tobie nawet więcej. A jeszcze obniżali sobie dług biorąc 17mld z FRD...
I jak?:)
0
@Lopezz80 a może Ty podwazysz to o czym pisałem? Czy lemingi tak mają że tylko uciekają ?
Komentarz usunięty
0
@Chakalaka czyli Ty z głupoty tak za tym tuskiem... A mi zarzucał wyedukowanie się:)
Ps. Pisz na temat albo zamilcz