La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

5

Jeżeli chodzi o transfer Pjanicia to jest w stanie to zrozumieć dlaczego Barcelona go chce. Ale jeżeli chodzi o De Sciglio to kompletnie tego nie rozumiem po co on Barcelonie. Przecież ten piłkarz kompletnie nic nie pokazuje wielkiego żeby grać w Barcelonie nawet jako zmienik xD

konto usunięte

1

@Grubson06 Ja tych naszych scoutów to bym pogonił w cholere tak jak ludzi odpowiedzialnych za transfery.

0

@Hushovt Tutaj to trzeba cały zarząd rozgonić..

konto usunięte

1

@Coutinho007 Nie wiem co gorsze rządy PiS czy Bartomeu?I jednych i drugich w pierdlu bym pozamykał.

0

@Hushovt Nie wiem ale skoro był zdolny ten zarząd sprowadzać takich piłkarzy jak np Boateng i Murillo to i De Sciglio ściągną.

0

@Grubson06 De Sciglio może grać na obu bokach obrony. Doświadczony. Jako zmiennik świetny wybór.

1

@Hushovt Człowiek docenia co miał gdy to straci. Zubi wróc :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?