La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

konto usunięte

10

Jeszcze 5 lat temu wyśmiałbym każdego, kto powiedziałby mi, że nie będę tęsknić za piłką. A dzisiaj jakoś tak nawet żałuję, że wracają ligi. Wszystko takie bez klimatu, bez zacięcia, bez kibiców... to nie to samo. Rozgrywki będą dogrywane latem, co na pewno wpłynie na przyszły sezon. Tak, to ja - maruda i pogromca uśmiechów, 7 pasażer nostromo.

2

@kerouac Mam podobnie, w ogóle to chciałbym żeby był 29.05 ale 2021 już. Żeby to wszystko przeszło kompletnie.

konto usunięte

4

@kerouac Mam podobnie. W moim przypadku powrót futbolu przechodzi bez większego echa. Pooglądałem trochę BVB-Bayern i wyłączyłem. Jakoś nie potrafię ostatnio cieszyć się piłką.

konto usunięte

1

@kerouac Uuu, antyfutbolizm.

konto usunięte

0

@Kajtek77 Wandea antyfutbolizmu.

konto usunięte

2

@kerouac Nie martw się, nie jesteś sam.

1

@kerouac Aktualnie mam podobne odczucia, jednak może to dlatego że na razie grały drużyny nam jednak trochę obojętne. Wydaje mi się że jak ruszy laliga i będą mecze Barcy i Realu i rywalizacja w lidze, która jest na styku, to może i te dawne emocje powrócą.

0

@kerouac A ja nie rozumiem tych narzekań na kibiców. Sami ludzie siedzą i oglądają w TV i przeszkadza im że na trybunach ma 90% pikników i 10% dracych jadę spoconych gości. Co to zmienia? Myślicie że piłkarze w trakcie meczu oglądają trybuny? Albo że "niesie" ich doping? Trochę może i pomaga ale oni dalej są skupieni na grze , taktyka dalej jest taka sama i zaangażowanie na wysokim poziomie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?