La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1987 Culés

0

Bardziej preferujecie otwarte czy zamkniete sluchawki ? Uzywacie do nich jakis DACów? Nie moge trafic odpowiednich sluchawek, juz trzecie ktore będę odsylal. Do miasta na przymiarki mi sie nie chce jezdzic, bo to troche daleko. Szczerze mam juz dosc, będę zamawial kolejne i jak znow nie trafie to wroce do pierwszego wyboru - Audio-Technica ATH-MSR7b. Moze polecicie mi od siebie jakieś sluchawki ? Bede je podpinał najczesciej do laptopa i czasami do telewizora zeby pograc na Playstation. Tak wiec zródło srednie. Przeznaczenie sluchawek głownie filmy, ale gry czy muzyka tez oczywiscie. Budzet okolo 1200 zl za same sluchawki albo zestaw 2000 zł za sluchawki z DACiem. Do lekkiego naciagniecia jezeli zajdzie taka potrzeba. Zależy mi na szerokiej scenie, chce slyszec kazdy szelest podczas ogladania filmow czy grania w gry. Sluchawki będę uzywal w warunkach domowych. Rodzaj nauszne, najlepiej przewodowe, z wymiennym kablem. Z gory dziękuję za kazdą pomoc.

0

@MichalZZZJa preferuje otwarte do słuchania muzyki ale on się nie nadają chyba za bardzo do filmów i gier. Sam sprawiłem sobie Grado GW100 bo potrzebowałem bezprzewodowych które jednocześnie można podpiąć na kabel.

0

@don'T.R.I.P.e
Czemu sie nie nadaja do gier i filmow? Ja bym wolal bardziej przewodowe. Chce tym razem zamowic Sennheisery HD 650. Moze te mi w koncu podpasują. Tyle tylko, ze to sa wlasnie otwarte sluchawki.

0

@MichalZZZ Tzn. inaczej - nadają się pod warunkiem że masz cichutko w domu i nikogo nie ma obok Ciebie bo jest spory bleed dźwięku zarówno z zewnątrz do Ciebie jak i ze skuchawek na zewnątrz. Do tego wydaje mi się że w grach i filmach jest najczęściej nacisk na bas a słuchawki otwarte nigdy nie będą miały takiego basu jak zamknięte. Z drugiej strony ałuchawki otwarte potrafią brzmięć niesamowicie, moje Grado potrafią mnie czasem zmylić że wydaje mi się że coś za sobą słysze xD

0

@don'T.R.I.P.e
Czyli otwarte beda mialy wieksza glebie i szerokosc sceny niz zamkniete ? Sluchawek uzywam zazwyczaj wieczorem kiedy dzieci mi juz spia, wiec mam cisze jak makiem siał :)

0

@MichalZZZ Takie mam właśnie odczucia co do sceny w Grado jak i Porta Pro. Zauważyłem też że oba modele są dość "ciepłe" i "żywe" (ale nie wiem czy go akurat te modele czy to cecha otwartych puszek) co mi odpowiada bo słucham sporo muzyki instrumentalnej chociaż elektronika nie jest zła a na Gradosach nawet istnieje jako taki bas (oczywiście mówiąc "jako taki" i "nie jest zła" mam na myśli jakość dużo wyższą niż jakieś byle jakie z marketu ale no audiofila by nie zaskoczyła)

0

@MichalZZZ dobra sprawa wygląda tak te sh 650 to sa bdb słuchawki śmiem twierdzić ze do twojego budżetu najlepsze pod wzgledem sceny a napewno w tym budżecie najlepsze jakie miałem okazje testować. Problem z takiego typu słuchawkami jest taki że bez amp i dac to nawet nie ma sensu ich kupować bo to nic ci nie da nie wykorzystasz nawet 70 % ich możliwości. sh 650 maja scene na bdb poziomie w mmojej opini kup se combo shiit stack tzn modi and magni sam posiadam to combo i w tej cenie nic lepszego nie ma niektórzy ci powiedzą że o2 combo jest spoko ale moim zdaniem ni e ma podjazdu to shiit stack jezeli nabedziesz te 2 rzeczy i sh 650 to bedziesz miał mega zestaw. problem jest też tego typu ze shiit combo jest tansze o jakieś 25 % w usa wiec cena w eu wyniesie cie z słuchawkami 2500 aczkolwiek jest to warte tej dopłaty. Teraz coś o mnie ja sma używam shit stack combo z bayerami dt 990 600 ohm -mi sh nie podpasowały ale uważam że dla ciebie niclepszego sie nie znajdzie jakbyś miał wiecej pytań pisz pw :D

0

@thebaanqn
A np do tych senków iFi ZEN DAC ?

0

@MichalZZZ tak o tym https://www.amazon.com/Schiit-Magni-Headphone-Amp-Preamp/dp/B081Y8D3WV i ot tym https://www.amazon.com/Schiit-Modi-Converter-Delta-Sigma-DAC/dp/B07KWHWV1M?ref_=ast_sto_dp top jest combo musisz miec daca do zmiany sygnału i coś co ci te słuchawki 300 ohm napedzi bo bez wzmacniacza to niestety możesz niewiele usłyszeć a co do tego daca co napisałeś wyżej to niestety sie z nim nie spotkałem to sie nie wypowiem :D

0

@thebaanqn
A co powiesz o sennheizerach HD 660S ?

1

@MichalZZZ niestety nic bo nie miałem z nimi styczności. Jedyne co moge powiedzieć to zainwestuj w jakiś zestaw tzn dac amp i słuchawki a nie przeznaczaj cały budżet na słuchawki bo to sensu nie ma

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?