La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

konto usunięte

3

Jeżeli nie będzie kontuzji to w pierwszym meczu wyjdziemy w takim składzie
MATS
Semedo Pique Umtiti Alba, Lenglet ma kartki
Arthur Busi de Jong
Messi Griezmann Braithwaite

ewentualnie Rakitić za Arthura i Suarez za Duńczyka. Jak uważacie?

8

@Janiama Ewentualnie Ansu na LS.

0

@Janiama No na ten moment nic lepszego się nie wymyśli, ale jeśli miałby grać Suarez to za Francuza a nie Duńczyka.

2

@Janiama Umtiti zagra. Lenglet zawieszony. W przewidywanych składach wystawiony był Suarez.

konto usunięte

0

@Janiama Ah te Lengendarne tridente MGB

konto usunięte

0

@BarcaInfo O widzisz, zapomniałem o Lenglet.

1

@Janiama Griezmann ostatnio no lekko mówiąc zawodzi, może niech Braith na szpice idzie a Fati na LS, z nimi Leo widać dużo lepiej współpracuje niż z Francuzem, Ewentualnie Luis na szpice i Martin na skrzydło.

4

@Janiama Mam nadzieję, że MB zagra w podstawie. Bardzo liczę na niego.

0

@JimMorrisonFCB Wolał bym chyba MB niż kogoś z dwójki Griezmann czy Luis po pół rocznej przerwie w podstawie.

0

@Coutinho007 to tak jak Leo, czy MATS. Nic nie zrobili korzystnego dla druzyny od marca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?