- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
2
Wcześniej pisałem że Barcelona nie ma żadnych pieniedzy i o transferach można pomarzyć. Jeżeli teraz proszą piłkarzy o zejście z wynagrodzenia to wszystko się ładnie składa. Klub pozbędzie sie kilku piłkarzy za nie duże pieniądze bo przecież wszyscy wiedzą że Barca ma problemy. Nie kupimy nikogo i w przyszlym sezonie będziemy grać tym co mamy plus młodymi chłopakami. Ale spokojnie, wszystkie kluby, które nie mają prywatnych włascicieli będą miały podobne problemy. Jeżeli kibice nie wrócą na trybuny to będzie koniec kontraktów jakie znamy.
1
@Janiama Czyli na transfer Neymara nie ma szans?
11
@tristan87 Nie no, Neymar przyjdzie za darmo i sam sobie kontrakt wypłaci
7
@Janiama Oj to dobrze.
0
@tristan87 Na transfer Neymara nie było szans nawet jakby nie było tego wirusa.
0
@Janiama
1
@Janiama Na pewno Neymar zrzeknie się praw do wizerunku byle trafić do Barcy
0
@Janiama Ale sporo się mówi o Lautaro, Pjaniciu czy ostatnio nawet o Fabianie... Generalnie wolał bym chyba żeby zostało tak jak jest na następny sezon niż żeby znowu przewalili pieniądze w błoto, jak Semedo, Ivan, Coutinho odejdą to powinniśmy kupić tego Desta z Ajaxu jako uzupełnienie składu a z pomocników nie wiem, chciałbym Van De Beeka ale nie wiem czy będzie na niego staffu.
1
@Janiama Trincao jest i ten Dembele... To może ruszyć. W obrocie Emerson czy Todibo z Mirandą oraz Oriolem. Tragedii nie ma, na każdej pozycji jest młodzież oraz piłkarze którzy mogą biegać. W dobie po koronawirusie mamy Vidala i Rakiticia oraz Roberto. To spory atut, oby ten Dembele nie wypadł i zagrał sezon byle jaki, byle bez kontuzji;)
0
@Janiama A ja stawiam że napastnika i pomocnika kupią na pewno. I myślę że będą to większe nazwiska jak właśnie Lautaro i może Fabian Ruiz. Chociaż uważam że największe wzmocnienie to zdrowy Dembele.