La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

konto usunięte

1

Nie wiem ździebka jak można myśleć, że Bosak jest spoko bo jednocześnie jest wolnorynkowcem i nacjonalistom. XDDD
Przecież to się wyklucza. Wolny rynek to najbardziej zaawansowany instytucjonalny przejaw wolności osobistej i dobrowolnej współpracy społecznej, który z definicji jest internacjonalistyczny i kosmopolityczny. Nie dba narodowość, etniczną przynależność i uprzedzenia. Niektórym naprawdę radzę się do edukować bo chyba w ich umysłach wolny rynek to tylko zerowe podatki i tyle.

1

@Ratamahatta w ostatnich dniach na La rambli można się dowiedzieć, że Bosak to zło wcielone i gorsze od Jarka i dlugopisa razem wziętych z Tuskiem. Śmieszne jest to, że szukamy w dziury w całym, bo ile tak na prawdę prezydent może? Może sejm i o tym zapominamy, nie będzie podatków nowych, pity i city też chcą usunąć oraz zadbać o gospodarkę. Czy to nie powinno nas jedynie obchodzić?

1

@Ratamahatta https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawica masz tu definicję prawicy. Bosak to prawicowiec i może mieć 2/3 1/2 czy 3/4 zbieżności z np Korwinem. Są różne odłamy ale Bosak podlega pod tę ideologię.

konto usunięte

0

@Ratamahatta wolnorynkowcem na osi gospodarczej, a nacjonalistą na światopoglądowej. niekoniecznie go popieram, ale jakiś sens to ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?