- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
2
Oj moi drodzy przez wiele czasu zastanawiałem się dlaczego PiS mimo tego, że nadal całe szczęście większość mediów jest im nieprzychylna i wcale nie głosuje na nich większość Polaków wgrywa. Dzisiaj dostałem odpowiedź, oczywiście można zwalić na ordynacje, ale dzisiejsza sytuacja pokazała coś jeszcze. Rzekomy pożar czyli opozycjny przekaz dnia (tak moi drodzy opozycja też go ma) pokazuje, że ruch pisowców okazał się skuteczny. Co więcej wywołał popłoch wśród opozycji bo był całkiem przez nich niespodziewany a owy przekaz dobitnie to pokazuje bo jest startą zgraną płytą trzeba było go na szybciutko wymyślić. Owe działanie rządu pokazuje na co będą grali a to gadanie o PO ma na celu zwiększenie polaryzacji, ale nie na lini opozycja PiS ale na lini starej i dobrze znanej czyli PO-PiS. Grają na to bardzo świadomie bo poprzednie wyniki już pokazały że im się to opłaca i z tego co widzę niektórzy tutejsi użytkownicy chyba nie mają świadomości tego że część elektoratu opozycji (w tym Lewicy i PSL) jest do PO bardzo nieprzychylnie nastawiona. Z politowaniem przeczytałem również komentarz jednego z użytkowników jakoby wewnętrzne sondaże PiSu miały zwiastować coś przełomowego, otóż drogi kolego tak się składa że jest zupełnie inaczej i Trzaskowski absolutnie w żadnym z nich nie wygrywa w 2 turze, czasem ta porażka jest większa czasem mniejsza zależy od wariantu. Oczywiście nie bronię nikomu komentować sytuacji politycznej, ale widzę z jaką nieświadmością bierzecie udział w grze jaką oni dla opozycji ich elektoratu w tym mnie konstruują. Trochę szkoda bo dzisiejsza sytuacja była świetnym polem dla opozycji nawet bez przygotowania gdzie w mediach i w sejmie mogli na spokojnie i merytorycznie punktować PiS i Dudę a w zmian tego mamy "pożar"...
1
@Europejczyk1980 Moim zdaniem PiS przy pewności co do zwycięstwa w wyborach, tak by się nie zachowywał. Widać było nerwowość w przemówieniu Morawieckiego. Wniosek nad wotum to też sprytna zagrywka prawna, następny wniosek będzie można złożyć dopiero za 3 miesiące
0
@barcelonaLM Ale pewności żadna strona nigdy mieć nie może i to ktokolwiek byłby przy władzy. Ta rzekoma nerwowość na cóż czasem człowiek widzi to co chce zobaczyć ja się bardziej skupiłem na tym co mówił a o czym już napisałem. Na razie sytuacja jest "płynna" ale żeby potem znowu nie było ździwienia że wyniki sa takie a nie inne;)