- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1320 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1320 Culés
9
Tymczasem w UK... To już idzie stanowczo za daleko... Ja rozumiem protesty (pokojowe), demonstracje niezadowolenia etc. Jednak to co się wyprawia w USA i nie tylko (i to w czasie pandemii) przechodzi ludzkie pojęcie. Każdemu człowiekowi należy się szacunek bez względu na kolor skóry, orientację, religię, poglądy polityczne etc... Jednak w ten sposób tylko pogłębia się podziały... Ktoś musi to zakończyć.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/06/59sjESgKpP0UGW5F3ygu1FiVHJweZ9y8.mp4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid Opłaceni prowokatorzy i walczymy z rasizmem ;p
0
@TrzecieOko Wszyscy są opłacani, każdy protest (nie ważne w jakiej sprawie) jest opłacany pewnie przez Sorosa, a 5G przejmie nad nami kontrole... ach te teorie spiskowe.
0
@IronSanHybrid wirus to za mało,jeśli to prawda to masakra,zaraz wybuchną zamieszki w większych miastach na ogromnom skale,czy ludzie serio chcą dążyć do końca cywilizacji,najlepiej zrobić zadymę i tyle.dla mnie to jest chore,wielce są poszkodowani o jeju..
1
@Jaca27 Niech protestują, ale nie tak jak tu czy w USA. Pokojowo naprawdę osiągnęliby więcej... W USA jest pełno takich pokojowych demonstracji, ale takie jak ta je przykrywają i niszczą ich przesłanie.
1
@IronSanHybrid Nie wszyscy tylko Ci co robią takie rozróby, aby pokazywano ich w mediach. Z resztą ostatnio widziałem filmik jak członkowie antify krzyczą "George Soros where our money"
Przecież powyższy filmik tylko sprawi, by rasizm się pogłębił :)
0
@TrzecieOko „Z resztą ostatnio widziałem filmik jak członkowie antify krzyczą "George Soros where our money"” Ewidentny dowód na opłacanie protestów, przekonałeś mnie...
0
@IronSanHybrid Ale ja nie piszę o opłacaniu protestów tylko opłacaniu prowokatorów, widzisz różnicę ?
0
@TrzecieOko Teoria spiskowa i nic więcej. Opłacanie protestu czy ludzi prowokujących dane zachowania to jest bez mała jedno i to samo. Co by się nie działo na świecie to zaraz słyszę, że Soros za tym stoi. No chłop musi być mega potężny xD Śmieszne to.
0
@IronSanHybrid Ja przedstawiłem swój punkt widzenia, nie zamierzam Cię do niczego przekonywać :)