- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 626 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 626 Culés
5
Angielskie służby jak widać stają na wysokości zadania, oby tak dalej!
https://www.sadistic.pl/policja-w-odwrocie-vt518171.htm
Przecież to jest śmiech przez łzy. Bandytyzm oraz wandalizm jak widać sięga coraz dalej. Niestety, ale poprawność polityczna nie pozwala na to, aby rozwiązać obecną sytuację w należyty sposób. Robi się nieciekawie...
3
@Kurkmen bandyci przejmują ulicę,a debile nadal będą ich nazywać pokojowymi organizacjami
3
@Kurkmen To jest skutek zachodniej "tolerancji", która pod płaszczykiem rasizmu doprowadza do tak absurdalnych sytuacji.
0
@Kurkmen jestem tu i powiem Ci, do jednego gościa tutaj przyjeżdża 5 radiowozów :)
0
@NaFazieHitman ale w jakim celu 5 radiowozów? Możesz rozwinąć wątek?
0
@Kurkmen normalnie jest jakaś zadyma jeden facet rozwala przystanek na przykład to muszą w 4/5 radiowozów przyjechać i skuwają jednego gościa z psami i w 5 osób na jednego, sam widziałem to kilka razy na własne oczy, oni chyba nie mają nawet broni.
tutaj co prawda akcja sprzed paru lat, ale pokazuje nieudolność tutejszych służb :
przy zorganizowanych akcjach w kilku miejscach miasta oni leżą i kwiczą poprostu bo całe siły idą w jedno miejsce ^_^ (chodzi mi o mniejsze miasta gdzie jest na przykład 5 patroli na całe miasto w nocy)
2
@NaFazieHitman ja piernicze. Serio wygląda to jakby nie mieli broni. Po prostu szkoda słów...
1
@Kurkmen Pamiętacie jak zabili w Anglii tego gościa co stoi na warcie? Tak dobrze pamiętam? Maczetą i chyba przejechali po nim samochodem kilka lat temu. Był gdzieś nawet filmik z tego zajścia... I co? I policja angielska nie miała broni żeby zareagować, musieli czekać dopiero na jakąś jednostkę specjalną... Chore... Ci wszyscy emigranci, Arabowie, Muzułmanie, przyjeżdżają do Europy, robią po kilka jak nie więcej dzieciaków i w końcu zaleją Europe... Nic nie robią, biorą socjale na dzieci i wyebane mają. Na dodatek przyjeżdżają do obcego kraju i każą się szanować, ich religie, poglądy itp itd. Jedzcie tam do nich i spróbujcie zrobić takie coś... Yeb na stos...
1
@AduŚ07 dokładnie, a naszej wiary i tradycji nie wolno nam bronić :/