La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

53

- Arthur Melo uważa, że jest teraz w najlepszym stanie pod względem fizycznym i psychicznym odkąd przyszedł do Barçy - zapewnia jego środowisko. [Santi Ovalle]

Boisko zweryfikuje! :)

8

@BarcaInfo Szkoda, że on sam tego nie zapewnia, tylko jego środowisko...

3

@Danny Gaucho Gdyby padło to z jego ust, a następnie na boisku klapa to na pewno spadłaby na niego jeszcze większa krytyka. Niech przemówi na boisku, ale już były informacje, że Vidal wygrywa z nim rywalizacje po przerwie.

12

@BarcaInfo ja też jestem w najlepszej formie odkąd Arthur trafił do Barcelony. Schudłem 10kg i pracuje nad kondycją, oby mu to pomogło.

0

@BarcaInfo Jasne, że najlepszym testem dla piłkarza jest jego postawa na boisku, jednak czasami mi się wydaje, że ludzie kompletnie mu nie wierzą, że naprawdę chce odnieść sukces w Barcelonie i poprawić swe podejście, styl życia oraz zaangażowanie, bo zaraz będą mu przypominane jego słabe momenty i upadki, tak jakby sami byli bez wad.

0

@BarcaInfo
Vidala zazwyczaj się zmienia w drugiej połowie, wchodzi Arthur i ma czas coś pokazać :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?