La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1711 Culés

konto usunięte

9

Semedo to też mocny kandydat do top wtop transferowych Barcelony.Nie dość,że ma problem z myśleniem na boisku to i poza nim.Staruszek Alves dałbym znacznie więcej niz on...

2

@Hushovt Nie nazwałbym go wtopą ponieważ jednak dużej kwoty za niego nie wydaliśmy i nieco minut rozegrał. Jego zakup wtedy był uzasadniony.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth No nie jest to wtopa jak Dembele ale mimo wszystko transfer kolejny raz nieudany...

2

@Hushovt Akurat za ten transfer nie możemy winić zarządu. Jego zakup w tamtym momencie powtórzę raz jeszcze, był uzasadniony, bronił się. Szybki, wytrzymały z dobrym dryblinigiem, strzałem i techniką użytkową. W ostatnim sezonie w Benfice uzbierał 47 meczów, 2 bramki i 12 asyst. Kwota rzędu 36 mln była dosyć przystępna nawet jak na tamtejsze ceny rynkowe.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Ja nie mówie,że nie był uzasadniony bo był szkoda tylko,że to kolejny raz nieudany transfer.Sporo ich ostatnio ;x

0

@SeeleyBooth ale on w wieku 23 lat rozegrał pierwszy poziom w seniorach, w najwyższej klasie rozgrywkowej. W dodatku jak spojrzysz na zespoły z którymi notował te asysty to większości tych klubów przeciętny kibic nawet nie zna. Tyle co jedną asystę zanotował ze Sportingiem. Mam wątpliwości czy to uzasadnia wydanie takiej kwoty.

Druga kwestia to to, że mimo wszystko nie można go nazwać niewypałem. Niby nie sprostał oczekiwaniom, jednak grał całkiem sporo, czasem udało mu się zagrać nieźle i mimo wszystko klub na nim jeszcze zarobi. Jak na nasze standardy to transfer nawet przyzwoity.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?