La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

4

To co mnie najbardziej irytuje w obecnym zarządzie to szukanie na siłę transferów na pozycję na której może grać wychowanek. LO, jest Miranda i Cucurella po cholerę ściągać Firpo? Ten drugi udowodnił w tym sezonie że jest bardzo solidnym zawodnikiem. Jest Pena, po co ten Neto na 4-5 spotkań w sezonie za 20mln? Braithwait, gdy jest Collado i Fati, pandemia pokazała, że teraz mógłby grać Dembele ale nie może bo zarejestrowali Martina, teraz wpychają Pjanica który będzie i tak rezerwowym a Alena i Puig siedzą na ławce. Jeszcze ten De Sciglio przewijający się w plotkach. Toż to kolejny rezerwowy który zagrałby ogony, a Wague czy Emerson czekają w kolejce.

Kiedyś za Pepa kupowało się zawodników do pierwszego składu jak Alves czy Alexis. Jak trzeba było rotować to sięgało się do Barcy B po Tello, Sandro, Thiago czy Montoye. Jak widać 3/4 z nich nie zrobiło większych karier (wymieniłem przykłady, ale nazwisk jest dużo więcej), ale taki wychowanek da z siebie 120% i wybiega ten czas na boisku za dwóch Włochów ściągniętych z Juventusu z pensją 5mln rocznie.

Zmarnowali dobre 100mln na sredniakach którzy nic do drużyny nie wnieśli a tylko zabrali czas La Masii, oby ten cyrk za rok się skończył

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?