- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
9
https://x.com/J_Krecidlo/status/1271724935950589954
Racja, jest to wyjątkowy trener.
1
@DonMatteo901 Widzę go za 2/3 lata w Serie A. Najlepiej na ławce trenerskiej Interu. Pasuje do Włoch jak mało kto.
0
@DonMatteo901 Dobiera pilkarzy pod taktykę i tyle, a ci którzy zawodzą odchodzą, np Mandzukic a zaraz Lemar.
0
@Chwytliwy No Lemar czy Felix to nie są zawodnicy od jego taktykę . On ich przestawia pod nią ale nie kupuja samych walczaków. Tu chodzi o to że potrafi on przekonać piłkarzy że taki styl i sposób grania może przynosić efekty. Kto w końcu by parę lat temu powiedział że wygrają ligę i będą 2 razy w finale LM...
0
@Hiacynk A ja bym chciał zobaczyc go w lidze angielskiej. Taki twardy styl oparty na kontrataku i walce , też idealne połączenie.
0
@PatrykBarca Felix akurat to gracz pod taktykę Diego, grał w dwójce, grał w pomocy, umie grać w defensywie w porównaniu do Lemara i początek ma na pewno lepszy niż Lemar, moim zdaniem prędzej czy później będzie gwiazda, a jak nie to przywołasz moje słowa.
0
@Chwytliwy Ja nie twierdze że Felix jest słaby jak Lemar ale z defensywą to on nie ma nic wspólnego bo ma straszne braki. A to że ktoś grał w dwójce nie oznacza że zna taktykę bo Benfica grała zupełnie inną piłkę. Tak czy siak chciałem tylko obalić mit o tym że Simeone ściąga kogoś pod taktykę bo nawet Griezzman tam przychodząc grał gdzie indziej i jest jeszcze kilka takich przykładów. To zawodnika dopasowuję się do taktyki a nie odwrotnie...
1
@PatrykBarca No nie, to właśnie taktykę dopasowuje się do graczy, nawet ci to @Janiama powie.