- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1130 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
43 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1130 Culés
33
Dokładnie 17 lat temu prezydentem Barcelony został... Joan Laporta!
Jak każdy, miał wiele wad. Ale to dzięki Niemu i Jego zarządowi mieliśmy najpierw świetną Barcelonę Rijkarda z Ronaldinho na czele, a później narodziła się jedna z najlepszych drużyn w historii, stworzona w dodatku na wychowankach, z Messim na czele. Piękne czasy. Do Laporty zawsze będę mieć duży sentyment, mimo że bardziej jestem po stronie Fonta w nadchodzących wyborach. Tak czy inaczej, Laporta na pewno miał dużo większe parcie na wyjątkowość od Bartomeu. A za to naprawdę wielki szacunek.
1
@macio_944 Np. mój chrześniak ma niewiele lat, także nie mogę się zgodzić z Twoim drugim zdaniem.
0
@Bamboleo Ech kurła, żeś musiał zobaczyć przed edycją...
1
@macio_944 refleks to jest to :)
8
@macio_944 warto dodać, że w tamtym okienku transferowym naszym celem był... Beckham (wybrał Real), a ramach "rekompensaty" Sandro Rosell (wtedy członek zarządu) ściągnał do Barcy Ronniego.
Co do samego Ronniego... był praktycznie dogadany z Manchesterem United.
#cobybylogdyby
6
@macio_944 Pełen wad, kąśliwy dziad podważający Real Madryt, spychający go do narożnika, w dodatku zatrudnił dwóch młodych trenerów zamiast postawić na doświadczenie.
Sto lat, mistrzu.
0
@Kettger Myślisz, że projekt Fonta ma szanse być na tyle odważny co Laporty i może nawiązać do tamtych złotych lat?
3
@macio_944 Jest na to szansa, ale Font musi zerwać z polityką świętych krów i zacząć rewolucjonizować klub, podobnie jak w 2008 i 2014. Zauważacie, że Ligę Mistrzów wygrywaliśmy wtedy, gdy mieliśmy młodych trenerów [Rijkaard, Guardiola, Enrique], bo tutaj potrzeba motywatora - umiejętności się znajdą.
4
@macio_944 Śmiało można stwierdzić że Barca Guardioli to najlepsza drużyna w historii.
1
@Kettger I człowieka z Cojones