La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1142 Culés

konto usunięte

4

Po rządziło od 2007 roku. Od 2010 miało i premiera i prezydenta, dlaczego wtedy nie przeforsowali związków partnerskich mając takie możliwości? Dlaczego mówią o tym dziś? Dlatego, że to wygodne, bo z oczywistych powodów i tak nie mogą tego zrobić?

konto usunięte

13

@MESSIah16 wtedy to nie było takie modne jak teraz i nie można było zbić na tym kapitału politycznego. Zagadka rozwiązana.

0

@MESSIah16 Trzeba być ignorantem żeby tego nie wiedzieć ale dobrze powiem Ci w tajemnicy. Bo to nie był rząd PO, tylko POPSL ;-) Wyobrażasz sobie Pawlaka głosującego za związkami partnerskimi? Ja też nie

0

@Bykunn Tyle że była też lewica i razem z nią mogli te związki przeforsować.

0

@Europejczyk1980 I rozwalić koalicję? Słaby scenariusz

0

@Bykunn Mogli wejść wtedy w koalicje z lewicą chociaż wątpię by to głosowanie doprowadziło do końca sojuszu z PSL. Po prostu zachowali się konformistycznie.

0

@Europejczyk1980 Z lewicą było jeszcze ciężej rządzić szczególnie po kryzysie bo pewnie ku zdziwieniu niektórych, PO to nie jest partia lewicowa i nigdy nie była. Ja uważam, że tego się nie dało wtedy zrobić i tyle. Plus w PO też raczej bardziej konserwatywne skrzydło przeważa.

1

@Bykunn Przeważało w sumie racja, że trudno byłoby im wtedy tą ustawe przegłosować, ale nie przez PSL a przez ich wewnętrzne frakcje więc zarzuty wobec PO są całkowicie uprawnione.

1

@Europejczyk1980 No może i racja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?