La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

0

Jestem bardzo ciekawy dzisiejszych wyborów Setiena. Idealny mecz aby zrobić kilka rotacji, o ile pewny plac powinien mieć Firpo ( gratuluję pomysłu ludziom którzy pisali że moze Semedo na LO ) to jednak w ataku może być zmiana, jedna powinna byc też w pomocy . Na lekki uraz narzekał De Jong , wiec Arthur czy Rakitic moga skorzystać . No i pewnie Lenglet wróci do obrony...

1

@PatrykBarca ja liczę dzisiaj na chociaż 30 minut dla Ansu.

0

@joloskyy Oby , przy tylu zmianach powinien dostawać minuty.

0

@PatrykBarca Akurat Semedo na LO zagrał jeden z najlepszych meczów w Barcelonie

0

@PatrykBarca móglby zagrać któryś z Barcy b Puig albo fati

0

@Bagsik88 Moze i zagrał ale docelowo ma byc naszym LO ? NIe. Wiec kiedy Firpo który takim moze byc ma łapać minuty jak nie z pograzonym w kryzysie, bezzębnym Leganes i to na Camp Nou!!!

0

@Borneo Przed Puigiem tyle osób w kolejce że nie ma na to szans raczej . Widac jaka jest kolejnosc po wejsciach w meczu z Mallorca...

0

@PatrykBarca Nie, no jasne, że to Firpo powinien zagrać, ale Semedo na LO to nie jest jakiś mega głupi pomysł - o to mi chodziło.

0

@PatrykBarca tak ale mamy ważne mecze i trzeba dać odpocząć ludziom raczej na pewno zagra firpo i kenglet ale to dobry moment na tego przeciwnika wsadzić jakiegoś mlodego gracza.Albo jak wynik będzie ustalony albo dać mu rozegrać połowę jak będzie źle można go zmienić

0

@Borneo Wiadomo że mamy , wlasnie dlatego powinien zagrac Arthur lub Rakitic od poczatku bo rozegrali po kilka minut. Oni musza byc w formie bo Puig czy zagra czy nie to i tak nie bedzie stanowil o naszej sile w nastepynch meczach...
On musi lapac jakies ogony gdy juz mecz roztrzygniety i czekac na presezon,,,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?