La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

konto usunięte

7

Czemu nie ma respiratorów od handlarza bronią?
- Porozmawiajmy o czymś ważniejszym o tym co obecnie trapi polaków :D

To serio sa jakieś jajca.Zamawia sie coś od fimry krzak od gościa który jest na czarnej liscie ONZ.Przelewa sie z góry 150 mln i czeka na zbawienie :D

1

@MarioVeB! dobrze tam mówił facet z firmy krzak dostał 150mln za to powinna być komisja śledcza, co za popieprzony kraj, płacicie na to podatki respiratorów nie ma. jakieś 50 sztuk z pakistanu WTF

konto usunięte

0

@MarioVeB! 150mln znikły nie wiadomo gdzie,ale wiadomo to nie interesuję Polaków:D

konto usunięte

1

1

@Barca1992 Zajmijmy sie LGBT ^^^^

1

@MarioVeB! A dla Rywina zrobili komisję śledczą którą się oglądało godzinami :D Rywin przy tym to jest dziecinada :D

konto usunięte

0

@MarioVeB! Mariusz czy zechciałbyś się wypowiedzieć pod założoną przeze mnie dyskusją poniżej? Na kogo głosujesz już wiem, ale chciałbym żebyś tu uargumentował.

4

@MarioVeB! Rafau po objęciu prezydentury powinien się tym zająć, a nie czekaj. Zapomnialem ze z jednego stoła wódkę piją :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?