- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 880 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 880 Culés
2
W pełni rozumiem Trzaskowskiego że się boi debaty w której nie będzie Dudy. Dzisiaj jak na dłoni było widać że zostałby wręcz zjedzony gdy byłaby ona przeprowadzona przez TVN i Polsat i która stałaby na o wiele wyższym poziomie niż ta dzisiejsza. Szkoda bo Hołownia mógłby wskoczyć na 2 miejsce i wygrać zdecydowanie z Dudą...
0
@Europejczyk1980 Mnie od Holownii odrzuca deklaracja o euro. Mocny minus
0
@Europejczyk1980 Nie rozumiem dlaczego Rafał miałby się bać Dudy w TVN i w Polsacie. Myślę że to Prezydent miał cykora i zrezygnował to po co Trzaskowski miał w tym uczestniczyć?
0
@Europejczyk1980 Wyższy poziom Polsatu? Zgadza się, ale w TVN by było to samo, tylko w odwrotną stronę.
0
@Janiama "że się boi debaty w której nie będzie Dudy." Gdzie ja napisałem że miałby się obawiać Dudy? Chodziło mi o resztę kandydatów którzy by się na niego rzucili zwłaszcza Hołownia, który wypadł dzisiaj najlepiej;)
0
@Janiama no przecież mógłby walić w tvn, czy polsacie ze Duda stchórzył. Tylko i wyłącznie in plus skoro taki.mocny.
0
@Europejczyk1980 @wyrek Obecnie w sondażach Trzaskowski jest zdecydowanym numerem dwa. Więc dla niego bić się z innymi gdy nie ma lidera jest bez sensu. Po co miałby to robić? Doskonale wie że w drugiej turze dojdzie do konfrontacji z Dudą i wtedy będzie mógł zyskać głosy innego elektoratu. Moim zdaniem debata bez Dudy dla Trzaskowskiego jest nie potrzebna bo wtedy społeczeństwo widzi że to walka o drugie miejsce a zwycięzca jest już znany.
0
@Janiama A dla mnie to utwardzenie PO-PiSu ile to ma jeszcze trwać?