La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

konto usunięte

7

W ostatnimi czasie sporo trolli się osiedliło na Rambli trzeba by ino zatrudnić jakiego Gerolta co by z nimi porządek zrobił ;x

konto usunięte

1

@Hushovt Prosisz się o guza.

konto usunięte

0

@tristan87 Jak to mówią jak boli to się napij :D

7

@Hushovt Geralt to wolał z trollami pogadać jeśli się tylko dało :D

konto usunięte

3

@Bykunn Ja tylko 2 trolle chyba oszczędziłem bo nie dało się ich chyba zabić.Tego Dikstry i tego od armii Radowida :D

konto usunięte

1

@Hushovt No i namowiłeś.

1

@Hushovt Irytował mnie Dikstra :p

konto usunięte

1

@Coutinho007 Mnie też dlatego nie pozwoliłem zabić Rocha który jest genialna postacią :D

3

@Coutinho007 Mnie też irytował, ale był mega inteligentny :)
A trolle starałem się oszczędzać, choć z bólem serca musiałem jakiegoś zadziabać, bo potrzebne mi było coś z jego wnętrzności do zrobienia jakiegoś pancerza, czy odwaru (dokładnie nie pamiętam) :D

0

@Hushovt Ja wszystkie oszczędziłem które się dało, oprócz tych które wymieniłeś były jeszcze na Skellige z zagadką i przy Kaer Morhen. To takie fajne, głupie niewinne stworzątka :D

konto usunięte

2

@Mario96w No tego mój Geralt juz nie sprawdzi bo ja byłem typowym mordolujem :D

1

@macio_944 Jeszcze mnie wkurzył jak powiedział "Że kapa i nie pomoże z ludźmi od Eredina :/"

0

@macio_944 @Hushovt Nie fajnie zrobili z tą zdradą Dijkstry bo sumienie nie pozwala zabić Rocha i to w takim stylu, ale z drugiej strony zajęcie całej północy przez Nilfgard na rzecz uratowania Temerii to słaba opcja :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?