La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

konto usunięte

32

Ale Trzaskowski zgasił TVP :


konto usunięte

15

@Chwytliwy Ta debata była ogolnie po to by zniszczyć Trzaskowskiego,a znowu się ośmieszyli xd ...

1

@Chwytliwy Mogę się mylić, ale chyba TVP nie lubi Trzaskowskiego i odwrotnie. Ale to tylko moje przypuszczenia

31

@Chwytliwy Nie lubię gościa ale TVPiS osiągnęło już takie dno że nawet Trzaskowski wygląda przy nich na profesjonalistę. I to jest przerażające.

konto usunięte

4

@Jakchcesz Jasne, ale TVP już naprawdę przegięło, właściwie nagonka zaczęła się od tego , że Trzaskowski jest za tym aby nie było TVP Info, no i opozycja to jest, ta z kategorii najbardziej przeszkadzających rządowi.

konto usunięte

1

@Azi Chlebem powszednim powinno być załatwianie tej telewizji przez opozycję(nnie tylko KO)

1

@Jakchcesz to raczej się nie myślisz bo tvp lubi tylko pisowców

3

@Chwytliwy
Nie rozumiem Rafałka, dla mnie to bardzo ważne wprost egzystencjonalne pytanie nurtujące wielu Polaków, związane z racją stanu. Każdy ma subiektywne odczucia ważności spraw w życiu, nie można uważać że potrzeby jednego sa tożsame z potrzebami drugiego. To, że Trzaskowski uważa, że teraz jest jest czas na poważną rozmowę o gospodarce, bezpieczeństwie czy sluzbie zdrowia to są jego priorytety, ja tam wole wiedziec jaki dżem kupuje na targu i dlaczego z TVP wyszedł za Kamyszem a przed Bosakiem a nie przed Hołownia a za Jakubiakiem.

1

@Jakchcesz trzaskowski lubi tvp, nie lubi tych co ją obecnie niszczą.Zrobili z niej tube propagandową.

1

@Chwytliwy Dziennikarzy y TVP zarabiające te 50 koła nie przejmują się sprawami przyziemnymi, stąd fiu bździu we łbie.

0

@pax jak zadaje się durne pytania przyszłym prezydentom w stylu czy do komuni założysz buciki białe czy czarne do pierwszej komuni na lekcjach religiiw szkole? To nie dziw się że facet nie będzie tracił czas na dalszą rozmowe z taką osobą.Nie dziwię się kandydatom że na te pytania byli wściekli dali nauczkę tvp.W końcu na kampanię od Dudy wzieli 2 mld na organizowanie tej farsy.

2

@Borneo
To są dobre pytania. Kogo obchodzi gospodarka jak przychodzi 500+ i emerytura+ na konto? Kogo obchodzi słuzba zdrowia jak codzienne są prawdziwe i rzetelne informacje ze Polska najlepiej przechodzi pandemie, że rząd osiagnał załozone cele i że mamy krzywą wypłaszczona co było od poczatku celem rządu, służba jest w najlepszym stanie od lat a rząd ewentualnie załatwia od ręki tony sprzetu. Bezpieczeństwo? Od 5 lat mamy najnowszy sprzęt - Antonii załatwił juz kilka kontraktów na smigłowce, ostatnio Duda na manewrach z najnowszym sprzętem, Amerykanie przerzucą do nas kilka dywizji bo jestesmy najwazniejszym partnerem w Europie. Dlatego tak istotne jest pytanie o dżem i kolejnośc wychodzenia przez drzwi, nad wszystkim innym czuwają miłościwie nam panujący.

0

@pax nie prawdą jest ze polska przechodzi majlepiej pandemie bo lepiej od nas przechodzi grecja nowa zalendia itp.Obecnie przyrost w europie mamy największy.Co do pandemi bedzie trwala dlużej i zginie sporo osób kwestia rozlozenia w czasie.A i tak poziom odporności grupowej w ten sposób jest inny.Zresztą poziom w jakim wirus sie przenosi jest zależny od wielu czynnikow.Co do rzetelnych informacji to ich nie ma bo nie robisz odpowiednio dużo testów aby wiedzieć jaka jest faktyczna liczba zarażonych.Poza tym kwalifikiacje kto umiera na covid wprowadzono późno.Te dane też są fałszywe.Co dobyrumpa to mnie nie rośmieszaj bo pierwsze jego nie będziebo ma ogromną stratę pi fatylnym zachowaniu jego podczas oandemi 130 tys osób umarło oraz kwestie policjanta.W tej chwili wychodzi o nim ksiażka jego współpracownika który mega w złym swietle go przedstawia i nie jest to jakaś przypadkowa osoba.masz artykuł w rzeczpospolitej.To co wprowadzi trump może być zmienione przez następną ekipe bo i yrump pjzmieniał poprzedniej.żadne dywizje nie obronią polski.Ruskie mają broń hipersoniczną i rakiety s na które nie mamy obrony i zawsze technologicznie lepszą bedą mieli szybciej od tego co kupimy i ta obecność spowoduje że tych rakiet u granic będzie więcej.Isoby z 500+ to nie jest cale spoleczenstwo i ludzie traca prace biznesy które są zablokowane recesja jest.Moja siostra musiała na biopsje czekać i stan jej się pogorszył.Z tym powieyrzem co mamy moze się zdazyć tak ze wyladujesz na raka bedziesz miałudar itp.Radze ostroznie wypowiadać się wckwestii szpitala bo karma wraca czego ci nie życzę.Antoni nie rozsmieszaj sie sprawdz ile tych smiglowców jest 4 sztk;)proponuje jeszcze więcej propagandy tvp

4

@Borneo
Kolego chyba się rozpędziłeś z wywodem. To była ironia.

0

@pax na tym forum są osoby z róznymi poglądami co jest dobre(do których mają prawo )że mnie już nic nie zdziwi.Można ironi czasem nie odczytać przez to, choć jakby było;)pewnie było by czytelniej:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?