La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

konto usunięte

1

Zidane ma taką umiejętność dobierania odpowiednich personaliów do danego meczu. Mnóstwo było takich meczów, ale pierwsze, które przychodzą na myśl, to np:

Ostatnie El Clasico - wystawił Marcelo, który w tamtym czasie był po prostu w fatalnej formie, a on zagrał bardzo dobre spotkanie, poza tym wyczyścił w spektakularny sposób Messiego.
Viniciusa też się nikt raczej w podstawie w tamtym meczu nie spodziewał, a on wpisał na swoje konto jednego gola (co prawda przy pomocy Kroosa, ale gol to gol).
O tym, że sobie rotuje formacjami w zależności od przeciwnika też pisałem. Zagęszczenie środka pola w przypadku meczów z trudniejszymi rywalami, czyli w podstawie zazwyczaj widzimy czterech środkowych pomocników. No, a ze słabszymi 4-3-3 ze skrzydłami.
Wracając jeszcze do El Clasico, to przecież nie powołał wtedy Jovicia, który nie był w ogóle kontuzjowany, a wziął ze sobą na mecz Mariano, który nas dobił w końcówce. Wczoraj to samo z Asensio, gość kilkanaście sekund po wejściu strzela gola, a na końcu jeszcze zalicza asystę przy pięknym golu Benzemy na 3:0.
Także już czasami Francuz wygrywa samymi decyzjami przed meczem, a czasem w trakcie meczu. Robi to wrażenie, bo to nie pierwszyzna i ciężko mówić o farcie. Powyżej wymieniłem 2-3 spotkania, a przecież takich decyzji było dużo więcej. Oczywiście popełnia też błędy, bo gdyby był nieomylny, to tryplet wlatywałby co roku. Niemniej jednak ma facet łeb do trenerki, trzeba przyznać.

0

@Hiacynk A ja widzę sporo jego mankamentów. To że wychodzi 2 formacjami na słabszych lub mocniejszych przeciwników to jakieś super zmyślne nie jest. Słabo wygląda u niego za to reagowanie na boiskowe wydarzenia. Jak już się uprze na jakieś rozwiązanie gdy przeciwnik zmienia ustawienie czy pomysł to jest klapa. Przykład City ostatnio czy numer z plastrem dla Messiego. W zasadzie tak jest cały czas gdy nie idzie i zaczyna się gra na 1001 wrzutek. Mało elastycznych przejść i zmian A przeciwnik już przed meczem wie że wyjdą boczni skrzydłowi gdy będą podmeczeni...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?