- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1373 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1373 Culés
6
Valencia - sezon przed Marcelino:
2016/17: 12 miejsce, 46 punktów,
Marcelino jako trener Valencii:
110 meczów, 55 zwycięstw, 29 remisów, 26 porażek, 168:107,
2017/18: 4 miejsce, 73 punkty, awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów,
2018/19: 4 miejsce, 61 punktów, 3 miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów (za Juventusem i Manchesterem United), awans do fazy pucharowej Ligi Europy - porażka dopiero w półfinale w dwumeczu z Arsenalem. Do tego w tym sezonie Valencia zdobyła Puchar Hiszpanii, pokonując w finale Barcelonę 2:1.
Transfery na pewno pomogły też Marcelino osiągnąć takie wyniki, ale mimo wszystko trzeba umieć poustawiać zespół, zawodników, a w sezonie 2018/19, mądrze rotować składem, bo jednak w każdych rozgrywkach bili się praktycznie do samego końca, a jeszcze top4 udało im się utrzymać. Lubiłem tę Valencię, ich styl gry. Do tego wtedy raczej każdy brał ich na poważnie, a teraz...
0
@Hiacynk Ale Valencia ma dobrych zawodników. Wass od niedawna cofnięty do obrony, środek obrony to młodość z solidnym doświadczeniem, Gaya to taki trochę słabszy Alba, wyżej "wielbiony" Parejo, talenty - Soler i Torres plus jak dla mnie profesor Kondogbia. W ataku Gomez, który się zaciął po transferze z Celty no i jakby nie patrzeć reprezentant Hiszpanii Rodrigo. Na ławce Guedes, który wiemy że grać potrafi, to samo Czeryshev, Gameiro też coś potrafi(ł). Nie wspomnę o Cilessenie.
Jak dla mnie naprawdę dobra drużyna, ale chyba kondycyjnie mają siły maks na połowę.
0
@escarabajo Ale brakuje kogoś kto by to poukładać. Trener bez jaj , zero pomysłu na grę . A wczoraj najbardziej żywiołowy był po decyzji VAR....