La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 593 Culés

3

Słaby Suarez, słaby Braithwaite, Griezmann nie potrafiący znaleźć sobie miejsca na boisku i 17 latek, który nawet dzisiaj nie dostał szansy. My serio poza Messim nie mamy kim grać w ataku.

1

@DonAndresFCB Taka jest niestety prawda. Suarez już po prostu nie ma tej zwrotności a do tego marnuje mnóstwo dobrych piłek ale co tu się czarować gość ma 33 lata i ten kto twierdzi że nowa 9 nie jest nam potrzebna jest debilem. Griezmann nie może się odnaleźć i tak na prawdę biega jak obłąkany i być może jego liczby nie są najgorsze ale tyle co marnuje akcji to głowa mała. Transfer przeprowadzony na siłę tak na prawdę pod dużą presją i przepłacony. Jeśli chodzi o Braithwite to też nie ma co się spodziewać cudów bo to gość, który przyszedł z Leganes za 18M i teoretycznie powinien być rezerwowym ale w praktyce wygląda to tak że nie jest gorszy od Griezmanna kupionego za 120M. Co do Fatiego to akurat co jak co ale to jest jeszcze dziecko a i tak już trochę tych bramek nastrzelał więc jak na 17latka potencjał jest co nie zmienia faktu że Barcelonie potrzebny jest skrzydłowy i napastnik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?