- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1840 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1840 Culés
6
Odkąd Quique Setien został trenerem Barcelony, zawodnicy, których wpuścił z ławki w 14 meczach dali 0 bramek i 3 asysty.
Gdy Ernesto Valverde był trenerem Barcelony w tym sezonie zmiennicy dali 10 bramek i 3 asysty w 26 meczach.
To tak dla porównania, kto lepiej reaguje na wydarzenia boiskowe.
1
@Veb1233 On wpuszcza tych samych piłkarzy, więc nie wiem czy to dobrze porównuje kto lepiej reaguje.
0
@Veb1233 Jeszcze ma 12 meczów żeby to zmienić xD
0
@Coutinho007 W sumie tak, 10 bramek zmienników w 12 meczów. Myślę, że nie powinno być z tym problemu.
W ogóle zacznijmy od tego, że nie wiadomo, czy będzie trenował jeszcze Barcelone przez te 12 meczów. Do końca ligi zostało Barcelonie 8 kolejek, a w Lidze Mistrzów gdybyśmy odpadli z Napoli, to raczej nie widze szans na zostanie Setiena.
0
@Veb1233 Jak nic nie wygra to się okaże. Generalnie to uważam, że wtedy cały zarząd powinien na gilotyne polecieć.
0
@Coutinho007 Jak długo broniłem zarządu, bo uważam, że często byli krytykowani dla zasady, to oni po tej aferze z kupowaniem kont, gdzie obrażali własnych piłkarzy, to powinni i tak już polecieć. A po Setienie, to ja już naprawdę nie spodziewam się praktycznie niczego. Narazie nie jestem w stanie wymienić ani jednego pozytywu jego kadencji.
1
@Veb1233 A co z 400+ mln utopionymi w błoto? Oni wywaliło tyle kasy a na skrzydle gra Braith, Vidal albo Ansu, mamy 1 nominalnego napastnika po 30, środek pola to tartak i brak kreatywności, obrona niby spoko ale też nie do końca, tylko na papierze nawet spoko drużyna wygląda.
0
@Coutinho007 Właśnie chodziło o to, że moim zdaniem to nie była ich wina, że Cou i Dembele nie odpalili. Pisałem to wiele razy, nie mogli wiedzieć, że Dembele dostanie kontuzji na praktycznie samym początku jego przygody z Barceloną i że Coutinho nagle załamie się psychicznie i będzie podejmował na boisku za każdym razem najbardziej przewidywalne decyzję. A kwota jaką za nich zapłacili wynikała z tego, że Barcelona musiała ich kupić i bo wszyscy wiedzieli, że Barcelona ma hajs.
0
@Veb1233 Nie ich wina, że nie odpalili ale ich ściągnęli za chore pieniądze, oczywiście Dmebele ma pecha strasznego i było to logiczne, tak Coutinho i Griezmanna czyli ofensywnych pomocników ściągać za taką kasę i wciskać na Skrzydło? To jak to nazwać?
0
@Veb1233 co by się nie stało to Setien zostanie. Barcelony obecnie nie stać na zwolnienie trenera. Poza tym zawsze będzie tłumaczenie, że kontuzje, że wyjątkowa sytuacja, że potrzeba czasu.
0
@Coutinho007 Nie zgodze się z tym Coutinho, w sezonie, w którym przyszedł do Barcelony grał bardzo często na skrzydle i to był jego najlepszy okres w karierze. A co do Griezmanna, to jego transfer wynikał głównie z tego, że za taką kasę w tym momencie nie da się kupić piłkarza takiej klasy. W ogóle jest problem z kupieniem piłkarzy tej najwyższej światowej klasy, nawet nie patrząc na cenę. Barcelona kupiła Griezmanna licząc, że to na tyle dobry zawodnik, że poradzi sobie na każdej pozycji w ataku, nawet na lewym skrzydle, bo często tam grywał w barwach RSSS i czasami w barwach Atletico. i myślę, że na dłuższą metę, to miał być trochę następca Messiego, bo w Atletico był pod wieloma względami podobny do Leo.
0
@cat_r37 A nie uważasz, że w takim przypadku gdy nie zdobywamy mistrza i nie dochodzimy nawet do półfinału LM, po prostu zatrudniony zostałby Pimienta? Bo to dla mnie jest najbardziej logiczna i realna opcja.
0
@Veb1233 Do póki Bartomeu jest za sterami żaden tutaj trener nic nienzmieni choc chciałbym żebybto był Pimienta a co do Coutinho to i tak nie obchodzi mnie te pół roku za bardzo bo kiedy przeszedł mistrz juz był wygrany, nie dał absolutnie nic tej drużynie ale obecnie Griezmann wygląda jeszcze gorzej. Obaj kosztowali łącznie 240+ mln...
0
@Veb1233 wątpię w to. No chyba, że Setien zrzekł by się pieniędzy za ponad dwuletni kontrakt. A w to nie wierzę.
@Coutinho007 Coutinho nigdy nie był ofensywnym pomocnikiem.
0
@Coutinho007 Nie wiem czy żaden trener nic zmieni. Tak tutaj krytykowany Valverde był o krok od trypletu, gdyby tylko ktoś z trójki Dembele, Coutinho, Suarez, Alba wykorzystali swoją 100% sytuacje, to wszystko by się potoczyło inaczej i tej dyskusji pewnie w ogóle by nie było. A skoro tak "fatalny" trener był tak blisko trypletu, to kto wie co by się stało, gdyby przyszedł ktoś, kto umie wymyślić coś innego niż klepanie piłki? Mówię, w zasadzie to zamiast Setiena wolałbym nawet tego Pimiente, może byłby podobny efekt jak z Flickiem. Obym nie miał racji i za 2 miesiące będziemy cieszyli się z dubletu, aczkolwiek wątpie.
0
@Veb1233 Ja też wątpię ale wiesz co? Jeżeli to będzie kamyczek do ogródka tego zarządu to chociaż tyle na + i mam nadzieję, że nikt nie wygra z tej "sekty" wyborów za rok.
0
@Coutinho007 Nie wiem, dla mnie wszyscy aktualni kandydaci mają mniejsze albo większe wady. Chyba Font do mnie najbardziej przemawia, ale nie wiem czy budowanie całego klubu na byłych zawodnikach to dobry pomysł, bo już coś podobnego praktykuje Bartomeu. Obawiam się, że ktokolwiek zostanie prezydentem Barcelony, to sytuacja i tak nie ulegnie znacznej poprawie, chociaż i tak mam nadzieje, że tak jak piszesz nie wygra nikt z aktualnego zarządu.
0
@Veb1233 No tak czy inaczej zmian trzeba bo mam dość tak jak i wielu Cules tego marazmu w którym od kilku lat tkwimy