La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2698 Culés

0

Wczorajszy mecz przestałem oglądać po 70 minutach, widzę że nic nie straciłem. Jako fani najlepszego klubu na świecie musimy zacisnąć zęby i poczekać jeszcze jeden sezon - ostatni sezon za kadencji Bartomeu. Musimy poczekać na zmianę zarządu, istną czystkę w tej stajni Augiasza, bo takim klubem obecnie jest FC Barcelona. Niewypały transferowe nagle wybuchają nam w naszych rękach wyrządzając ogromną krzywdę. Tylko zmiana zarządu, trenera i przewietrzenie szatni da nam nową jakość, chciałbym się pomylić ale w ciągu dwóch-trzech lat nie wygramy Ligi Mistrzów

konto usunięte

1

@BlaseR9 po ilu minutach wyłączyłeś mecz z Chelsea z Iniestazo?

0

@Avada Kedavra dziwię się że porównujesz dwa różne spotkania o inną stawkę z innymi drużynami, innymi trenerami i sposobem prowadzenia drużyny ale jeśli chcesz wiedzieć to Ci powiem - po 97 minutach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?