La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 947 Culés

konto usunięte

4

Wszyscy w I turze głosujmy na Pana Prezydenta Andrzeja Dudę! Jeżeli uda mu się wygrać już w pierwszej turze to wszyscy krytykujący prezydenturę PAD powinni być zadowoleni, bo:

1. Nie będzie drugiej tury i "niebezpiecznych kopert".
2. Wyłącznie jedna tura zmniejszy o połowę ryzyko zarażenia się covid19.
3. Zaoszczędzone pieniądze na drugiej turze można będzie przeznaczyć na pomoc przedsiębiorcom lub szpitalom.
4. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski szybciej wróci do stolicy i będzie mógł zająć się sprawami miasta w trybie pilnym.
5. Gdyby RT wygrał wybory to w stolicy odbyć musiałyby się kolejne co generuje kolejne niepotrzebne koszty (pieniądze można by przeznaczyć na pomoc przedsiębiorcom) oraz zwiększy się ryzyko zarażenia covid19.

konto usunięte

0

@Ksavix na masz:) haha

konto usunięte

1

@Ksavix całkiem dobry żart, tylko trochę długi :)

0

@Ksavix Tarcza za dobry trolling;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?