- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 901 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 901 Culés
11
Wiem, że łatwo mówić nie będąc kibicem danego klubu, ale marzy mi się, aby kiedyś jakaś drużyna naprawdę zeszła z boiska w meczu z Realem. Zwłaszcza jak i tak mieliby już w zasadzie przegrany mecz. Mowa oczywiście o spotkaniu, w którym poszłaby wielka i jawna drukarnia.
Oczywiście dostaliby 0 punktów i być może jakąś karę finansową, ale niosłoby się to wielkim echem przez kilka tygodni. W zasadzie doszłoby do trzęsienia ziemi w świecie piłki nożnej. Do tego jakaś akcja kibicowska przeciwko tego typu wałkom i przede wszystkim solidarność i jak najwięcej głosów wsparcia ze strony najważniejszych postaci w klubach (prezesów, kapitanów, członków zarządu, trenerów).
Pokazać światu, że nikt nie będzie tego tolerował. Nie wiem jaki byłby finalny efekt, ale może to jest rozwiązaniem? Ile bym dał, aby Sociedad po golu Benzemy tak postąpiło. Czy przegraliby 3:0, czy 2:1 to bez znaczenia. Jednak taki mecz przeszedłby do historii.
Dla tych, którzy twierdzą, że to niemożliwe. Pierwszy przykład z brzegu:
https://sport.tvp.pl/47540839/nikaragua-protest-pilkarzy-realu-zeszli-z-boiska-po-golu-ze-spalonego
11
@LuisSalvano
Zejdź na ziemię i zapoznaj się z przepisami.
https://streamable.com/4d17rq
Czy po tej akcji piłkarze Realu powinni zejść z boiska? Ten przepis jest bardzo głupi, ale jest i sędziowie muszą się do niego stosować. Sam jestem zdania, że gol powinien być uznany, ale te teorie spiskowe są co najmniej zajebiście śmieszne ;d
1
@LuisSalvano Żaden piłkarz nie zejdzie Ci nawet po jawnym wałku, dlatego, że głównym celem jest wygrana meczu. Gra się do końca. Schodząc z boiska nie wygrasz.
0
@LuisSalvano Zbyt piękne. Piłkarz nie poświęciłby swojej kariery dla idei. Poza tym, piłka nożna to przede wszystkim maszynka do zarabiania pieniędzy. Obawiam się, że za takie zachowanie kara byłaby dużo bardziej surowa, aby żaden inny klub nie ośmieliłby się postąpić w ten sam sposób.
0
@Tomek_TF Mhm, tak powiadasz...
https://sport.tvp.pl/47540839/nikaragua-protest-pilkarzy-realu-zeszli-z-boiska-po-golu-ze-spalonego
1
@neutrealnykibic Kawa niesmaczna, że nie chcesz wrócić do kawiarni?
1
@Viscael11Barca
O tej godzinie nie pije się kawy, kolego ;).
0
@Viscael11Barca Przecież napisał prawdę, więc czemu go wyganiasz? Tak, na moim stoliku również kawa niesmaczna. :)
0
@neutrealnykibic To zależy.
@Junngeas Uważaj, bo coś dosypali.
0
@Viscael11Barca Jakby coś dosypali, to i tak nie czułbym różnicy w smaku. :)
0
@Viscael11Barca
O tej godzine kawkę piję tylko, jak siedzę za kierownicą.
Swoją drogą mogliby zrobić jakiś wspólny portal dla kibiców Realu i Barcelony. Ale to byłaby rzeź.. ;]
0
@neutrealnykibic Wystarczy zacząć temat o polityce i jest praktycznie to samo.
@Junngeas Ja nie o smak się martwię ;)
1
@LuisSalvano Ale ty serio porównujesz najwyższy poziom w Hiszpanii do najwyższego poziomu w Nikaragui (nawet nwm czy dobrze to odmieniłem)? Jest spora różnica między takimi klubami jak Real Madryt czy RSSS, a takimi jak Juventus Managua i Real Madriz.
1
@Tomek_TF Wiem, że jest różnica, ale jak widać, czasem dochodzi do takich sytuacji. A to, że bardzo rzadko, tylko spotęgowałoby efekt.
0
@LuisSalvano znowu przywołujesz sytuacje która jest ewenementem niczym prawo Webstera