- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
1
Czy Waszym zdaniem - większość ludzi nosi maski tam gdzie trzeba czy coraz mniej ludzi nie robi tego?
0
@justfootball wgl nie noszę
3
@justfootball no ja noszę na twarzy czyli tam, gdzie trzeba ;)
1
@justfootball
Ja zauważam, że ludzie do sklepów maseczek już nie zakładają. Po części się im nie dziwie, skoro raz nasz rząd śmieje się z ludzi je noszących, a potem prosi, pod groźbą kary, żeby je nosić :P
0
@justfootball W ogóle nie noszą, a ja tam nosze aby potencjalnie nie zarazić np ekspedientki, ale poza takowym sklepem nie noszę.
0
@justfootball Dziwnie skonstruowane to pytanie, ale pomijając ten fakt, to tak, coraz mniej ludzi nosi maseczki, głównie widuje starsze osoby w maseczkach, młodzi nawet do sklepu wchodzą bez.
2
@Chwytliwy Otóż to. Każdy patrzy na siebie a nie zwraca uwagi na ludzi, którzy pracują w tych miejscach. Ja w sklepach czy autobusach zakładam i mdli mnie na widok niektórych bez maseczki i jak w dodatku smarka i kaszle a potem płaci tymi rękoma i maca wszystko dookoła. Ja mam nawyk, że nie trzymam się nawet w autobusie obręczy, bo brzydzi mnie jak sobie pomyślę ilu ludzi to dotykało a szczególnie w czasie pandemii.
1
@Kapitan hawk prawidłowo, ja również :D